Katy Keene
67/100 - 11×

Katy Keene

Seriál sleduje životy čtyř ikonických postav z Archie Comics, mezi kterými jsou začínající módní návrhářka Katy Keeneová či písničkářka Josie McCoyová, jež jsou na cestě za svými sny ve městě New York. Jaké překážky budou muset tito čtyři ambiciózní umělci překonat, aby prorazili ve světě slávy?

USA | 2020 | Ukončeno
vysílání
1 sezóna | CW | 43 minut
žánr
Drama, Hudební, Komiksový
hrají
Lucy Hale (Katy Keene), Ashleigh Murray (Josie McCoy), Julia Chan (Pepper Smith), Jonny Beauchamp (Jorge Lopez), Zane Holtz (K.O. Kelly), Lucien Laviscount (Alexander Cabot), Camille Hyde (Alexandra Cabot), Katherine LaNasa (Gloria Grandbilt)

S01E01: Chapter One: Once Upon a Time in New York

S01E01: Chapter One: Once Upon a Time in New York

Katy Keeneová se snaží zvládnout tlak ze svého zaměstnání v obchodním domě Lacy's a ze strany své náročné šéfové Glorie, která je legendární osobní nákupčí. Naštěstí pro Katy jí podporu dělá její dlouholetý přítel K.O. Kelly, jehož snem je stát se profesionálním boxerem a má pro Katy překvapení, které vůbec nečekala. Katyin spolubydlící a kamarád Jorge jde na konkurz na Broadway, ale nejde to tak, jak plánoval a proto zkouší jinou cestu, jak na sebe upoutat pozornost. Když se Katy setká se svou novou spolubydlící Josie, ihned ví, že se rychle stanou kamarádkami. Josie se seznamuje s hudebním producentem Alexanderem Cabotem, ale potíže nastanou, když se do toho vloží jeho sestra Alexandra. Po náročném dni se skupinka přátel, zahrnující i trendy ženu Pepper, sejde v jejich oblíbeném podniku U Mrzuté Molly, aby zhlédli Jorgeovo vystoupení, ve kterém se mění ve své alter ego Ginger, a aby viděli Katyin nový modní výtvor.

sk
6.2.2020
619 000
42 minut

Základní info:

Režie: Maggie Kiley
Scénář: Roberto Aguirre-Sacasa & Michael Grassi

Hrají: Lucy Hale (Katy Keene), Ashleigh Murray (Josie McCoy), Julia Chan (Pepper Smith), Jonny Beauchamp (Jorge Lopez), Zane Holtz (K.O. Kelly), Lucien Laviscount (Alexander Cabot), Camille Hyde (Alexandra Cabot), Katherine LaNasa (Gloria Grandbilt), Nathan Lee Graham (Francois), Heléne Yorke (Amanda), Mary Beth Peil (Loretta Lacy), Saamer Usmani (princ Errol Swoon), Erica Pappas (Patricia Kline), Samantha Smart (Katherine Keene),…

Foto: The CW

Trailer k seriálu:

Thumbnail Play icon


Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Jiri007

Dobry díl, musim řict že nemělo chybu jak se Katy snažila a povyšeni misto toho dostala Amanda ale nemělo chybu jak ji nakonec jeji kolega nadidl praci pod sebou a jsem zvědav jak se ji bude dařit jinak Josie mi je lito že jeji plan nevyšel ale co mohla čekat když byla v New Yorku sotva den a to jak K.O. požadal Katy o ruku to bylo fakt nečekane.

redaktor
2.2.2021 | 16:50:43
VictoriaF

Milé překvapení. Sice se budu muset obrnět proti jistým motivům, které zde protlačují do popředí až násilně, ale opravdu jsem mile zaskočena a ráda se podívám i na pokračování.

5.6.2020 | 21:01:01
xflori01

Od tohohle seriálu jsem si nic nesliboval a popravdě jsem čekal, že první díl bude i můj poslední, ale musím říct, že mně to velmi příjemně překvapilo a rozhodně tomu dám šanci i dále. Jen by to chtělo, aby to podobně jako Riverdale bylo dostupné na Netflixu.

webmaster
9.4.2020 | 14:59:44

Nepřehlédněte

Katy po první sérii končí

Katy po první sérii končí

Riverdaleský spin-off Katy Keene byl dosud jediným seriálem stanice, který neznal svůj osud pro další sezónu. Nyní se ale už The CW vyjádřilo a bohužel přineslo špatné zprávy.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Galerie

Galerie

Narozeniny herců

Sledujte nás

Filtr seriálů
Reklama