Katy Keene
67/100 - 11×

Katy Keene

Seriál sleduje životy čtyř ikonických postav z Archie Comics, mezi kterými jsou začínající módní návrhářka Katy Keeneová či písničkářka Josie McCoyová, jež jsou na cestě za svými sny ve městě New York. Jaké překážky budou muset tito čtyři ambiciózní umělci překonat, aby prorazili ve světě slávy?

USA | 2020 | Ukončeno
vysílání
1 sezóna | CW | 43 minut
žánr
Drama, Hudební, Komiksový
hrají
Lucy Hale (Katy Keene), Ashleigh Murray (Josie McCoy), Julia Chan (Pepper Smith), Jonny Beauchamp (Jorge Lopez), Zane Holtz (K.O. Kelly), Lucien Laviscount (Alexander Cabot), Camille Hyde (Alexandra Cabot), Katherine LaNasa (Gloria Grandbilt)

Katy Keene

Katy Keene je spin-offem seriálu Riverdale, který sleduje další postavy z komiksů Archie Comics. V centru dění jsou čtyři postavy – Katy Keene, Josie McCoy, Pepper Smith a Jorge Lopez. Ti žijí své životy v New Yorku a snaží se dosáhnout svých snů, ať už v oblasti módy, hudby, tance či podnikání. K jejich snům však vede dlouhá cesta, na které je čeká spoustu překážek, ale také lásek, přátelství a důležitých milníků v životě.

Seriál Katy Keene má svůj domov stejně jako Riverdale na stanici The CW, která jej uvedla v únoru 2020. Za jeho vznikem stojí Roberto Aguirre-Sacasa (stejně jako za seriálem Riverdale) a Michael Grassi a produkuje ho společnost Berlanti Productions.


(Hlavní čtveřice na plakátu k první sérii. Foto: The CW)

V hlavních rolích se představují:

Trailer k seriálu:

Thumbnail Play icon

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
evuliatko1988

super serial :-)

28.2.2020 | 21:59:37

Nepřehlédněte

Katy po první sérii končí

Katy po první sérii končí

Riverdaleský spin-off Katy Keene byl dosud jediným seriálem stanice, který neznal svůj osud pro další sezónu. Nyní se ale už The CW vyjádřilo a bohužel přineslo špatné zprávy.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Galerie

Galerie

Narozeniny herců

Sledujte nás

Filtr seriálů
Reklama