Katy Keene S01E02: Chapter Two: You Can’t Hurry Love

S01E02: Chapter Two: You Can’t Hurry Love

S01E02: Chapter Two: You Can’t Hurry Love

Nad Katyiným osobním životem nyní visí otazník a zdá se, že o tom vědí naprosto všichni díky novinám, které přetiskly Peppeřin online sloupek, a nemůže se tomu vyhnout ani v práci. Josie si najde zaměstnání, aby mohla pomoct s placením účtů a k tomu ještě navíc práci v obchodě s deskami, o kterém se dozví, že nejspíš bude brzy zavírat. Josie ale dostane nápad, jak obchod udržet v provozu. Protože Jorgemu na jeho posledním konkurzu bouchly nervy, nachází se nyní na okraji broadwayské komunity. Po vyškemrání jednoho posledního konkurzu musí čekat na rozhodnutí, jestli roli získá, a mezitím se sám rozhodnout, zda nepřestat se svým vystupováním jako Ginger. Pepper docházejí peníze, ale nějak se jí podaří získat místo, kde si chce splnit svůj sen – otevřít si podnik Pepperárna.

cz sk
13.2.2020
528 000
42 minut

Základní info:

Režie: Steve Adelson
Scénář: Michael Grassi

Hrají: Lucy Hale (Katy Keene), Ashleigh Murray (Josie McCoy), Julia Chan (Pepper Smith), Jonny Beauchamp (Jorge Lopez), Zane Holtz (K.O. Kelly), Lucien Laviscount (Alexander Cabot), Camille Hyde (Alexandra Cabot), Katherine LaNasa (Gloria Grandbilt), Nathan Lee Graham (Francois), Heléne Yorke (Amanda), Daphne Rubin-Vega (Luisa Lopez), Saamer Usmani (Errol Swoon), André De Shields (Chubby), Becky Ann Baker (June Kelly), Candace Maxwell (Didi), Samantha Smart (Katherine Keene), Reid Prebenda (Chad),…

Foto: The CW

Upoutávka k epizodě:

Thumbnail Play icon


Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Jiri007

Dobry díl, musim řict že nemělo chybu jak K.O. požadal Katy o ruku a než mu stačila odpovědět tak ten prsten ji vyfoukl zloděj ale musim řict že se rozhodla spravně že je brzo na vdavani a že by měli nejdřiv zkusit spolu bydlet jinak jsem zvědav jak to bude s Josie protože vždycky když vypda že ji Alex s něčim pomuže tak se objevi Alexandra.

2.2.2021 | 17:50:35

Katy Keene
69/100 - 9×

Katy Keene

Seriál sleduje životy čtyř ikonických postav z Archie Comics, mezi kterými jsou začínající módní návrhářka Katy Keeneová či písničkářka Josie McCoyová, jež jsou na cestě za svými sny ve městě New York. Jaké překážky budou muset tito čtyři ambiciózní umělci překonat, aby prorazili ve světě slávy?

USA | 2020 | Ukončeno
vysílání
1 sezóna | CW | 43 minut
žánr
Drama, Hudební, Komiksový
hrají
Lucy Hale (Katy Keene), Ashleigh Murray (Josie McCoy), Julia Chan (Pepper Smith), Jonny Beauchamp (Jorge Lopez), Zane Holtz (K.O. Kelly), Lucien Laviscount (Alexander Cabot), Camille Hyde (Alexandra Cabot), Katherine LaNasa (Gloria Grandbilt)

Stav titulků

Epizoda S01E13: Chapter Thirteen: Come Together

cz100%
DOKONČENO

Titulky připravují: @tominotomino, @ewisek

Po zhlédnutí nezapomeňte díl ohodnotit.

Nepřehlédněte

Katy po první sérii končí

Katy po první sérii končí

Riverdaleský spin-off Katy Keene byl dosud jediným seriálem stanice, který neznal svůj osud pro další sezónu. Nyní se ale už The CW vyjádřilo a bohužel přineslo špatné zprávy.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Galerie

Galerie

Narozeniny herců

Sledujte nás