Killjoys Michelle Lovretta: Chceme zachytit skutečný život za neskutečných okolností

Michelle Lovretta: Chceme zachytit skutečný život za neskutečných okolností

Michelle Lovretta: Chceme zachytit skutečný život za neskutečných okolností

Sedmá epizoda druhé řady Killjoys Heart-Shaped Box nás čeká již dnes v noci. Obecně víme, co nás čeká, ale současně zůstává řada otázek nezodpovězená. Utřídit si myšlenky vám možná pomůže scenáristka seriálu Michelle Lovretta. Co prozradila o dnešní epizodě?


10 0
12.8.2016

Podle Michelle Lovretta nás čeká další energická, překrásná epizoda plná konfliktů ohledně toho, kde leží loajalita vašich oblíbenců a hodně vztahové dynamiky mezi Dutch a D´avinem a Dutch a Johnem.

Je opravdu energická a myslím, že je to překrásná epizoda. Režíruje ji April Mullen a jsou tam některé z mých oblíbených záběrů. Je tam hodně vztahové dynamiky mezi Dutch a D´avinem a Dutch a Johnem, protože ti lidé se dostávají do konfliktů loajality ohledně toho, za co jsou ochotní bojovat a jak daleko jsou ochotní zajít, aby to udělali.


Myslím, že v téhle epizodě je to zajímavá hra postav a mezitím je tu vynikající akce a humor, protože jsou to Killjoys. A o to jsme se vždycky snažili. Neříkáme, že se nedostaneme na temná místa, to se rozhodně stane, protože jinak by to nebylo skutečné a chceme být zábavní, ale nechceme být nudní. Takže necháváme naše postavy jít tam, kam potřebují a zaplatit cenu dle svého výběru, ale současně chci v té epizodě vždy mít něco, co mi připomene, že jsme Killjoys, že máme šibeniční humor, který se lidem líbí a je tu i sex a láska, protože to k životu patří.

Doufáme, že na plátně zachytíme skutečný život v neskutečných okolnostech a to je vždy výzva, ale to je také naším cílem.

Těšíte se?

Diskuze /3

Argetlam Královrah

Mám tento seriál rád. Ale Dark Matter je lepší.

12.8.2016 | 20:13:06
Michelle84

Ja musím poznamenať že neviem čím to je ale druhá séria je oooooomnoho lepšia. Viac ma baví, čo si vstúpili do svedomia? :D

#3 Milenka
14.8.2016 | 22:45:57
Milenka

#2 Michelle84: Já bych taky řekla, že je druhá řada o lepší, než první. Hodně se ten seriál zvedl, velkou roli na tom určitě má zápletka a po téhle řadě bych byla zklamaná, kdyby byl seriál zrušen…

webmaster
15.8.2016 | 19:41:04
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Stav překladu

Epizoda S03E10: Wargasm

cz100%
DOKONČENO
en100%
DOKONČENO

Titulky pro vás překládají Milenka a Danyssimo

Přečas na WEB-DL verzi Supe

Nezapomeňte epizodu ohodnotit a podělit se o své postřehy a dojmy v diskuzi

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy

Staň se členem našeho kultu. Hlasuj pro Ednu.

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy 2017 v kategoriích Zájmové weby a Cena popularity.

Hlasuj pro Ednu!

Reklama

Uvidíte...

Uvidíte...

Viděli jste...

Viděli jste...

Galerie postav

Galerie postav