Knightfall (Soumrak templářů)
82/100 - 66×

Knightfall(Soumrak templářů)

Ve křížových výpravách se proslavili především templáři, jejichž víra jim pomohla přežít ty nejtěžší chvíle jejich života. Zániku však nedokázali uprchnout v nechvalně známý den, který přišel v pátek třináctého.

USA | 2017 | Ukončeno
vysílání
2 sezóny | History | 43 minut
žánr
Akční, Drama, Historický
hrají
Tom Cullen (Landry), Sam Hazeldine (Godfrey), Simon Merrells (Tancrede), Pádraic Delaney (Gawain), Ed Stoppard (Filip IV.), Olivia Ross (Jana), Julian Ovenden (William de Nogaret), Sabrina Bartlett (Izabela), Bobby Schofield (Parsifal), Jim Carter (Bonifác VIII.), Mark Hamill (Talus), Tom Forbes (Ludvík), Clementine Nicholson (Markéta Burgundská)

S02E01: God's Executioners

S02E01: God's Executioners

Landry se vydává do Chartresu, kde ho Velmistr vypoví z bratrství. Landry se nevzdává a chce o své místo dál bojovat. Je přijat zpět jako novic a podstupuje výcvik pod bratrem Talusem.

sk
25.3.2019
960 000
46 minut

Landry předává svou dceru Tancredovi, aby ji odvezl do bezpečí, kde nikdo nebude vědět, kdo je zač. Sám se vydává do Templu, aby se kál za své činy. Dostane se mu však vypovězení z bratrství, ale on svým odhodláním dokáže získat zpět přízeň Velmistra, který nechá hlasovat o jeho znovupřijetí do bratrstva. Nicméně jen jako novice.

Po přijetí nastupuje do výcviku, který vede bratr Talus. Ten všem dává Landryho za špatný příklad, ale Landryho to neodrazuje a snaží se své bratry učit všemi, co umí.

Tancred přichází za Velmistrem s tím, že bratrstvo potřebuje peníze, které jsou ukryté v pařížském templu. Po dlouhém rozhodování jsou do Paříže vysláni novicové s hrstkou bratrů, aby přinesli zpět jejich zlato. Celá mise se však nečekaně zvrtne a dojde k souboji s královskou gardou.

Král Filip všem řekl, že Landry zabil Janu, aby podpořil svou teorii, tak jednomu vojákovi, který říká pravdu vyřízne jazyk. Mezitím se do města vrací králův syn Ludvík s dobrými zprávami o tom, že se mu podařilo podrobit si další část země. Zasahuje ho zpráva o smrti jeho matky. Rozhodne se vykopat její hrob, aby se přesvědčil o její smrti. Tím král zjistí, že dítě přežilo.

De Nogaret rozhodně není potěšen návratem Ludvíka, nemají mezi sebou moc dobré vztahy. Po jeho návratu se vydává najít Gawaina. Bývalého templáře, který teď žije po hospodách a užívá si hospodské souboje.Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
mirako

Hodně pěkných 8/10.

13.4.2021 | 22:08:36
svätý.šebastián

stale je to dost naivne

22.6.2019 | 19:37:27
kudry.cz

Velká spokojenost, pokračuje se v nastaveném trendu z konce série…

3.4.2019 | 5:43:39
elpapirus

vypadá to, že s Hamillem by se kvalita mohla zvednout. Tak snad to vydrží

30.3.2019 | 14:09:20
Eleos

Celkem slibný rozjezd, snad to vydrží. Hodnotím na velice slušných 80%.

28.3.2019 | 10:02:55
rhobos

První díl nebyl špatný :).

pro captain: ano postava byla skutečne přeobsazena – místo herečky Sabriny Bartlett dostala Genevieve Gaunt.

27.3.2019 | 14:38:58
captain

Slibně drsný rozjezd nové série. Hodně slov, spousta krve, další pikle krále Filipa a de Nogareta… Mám takový pocit, že princeznu Izabel přeobsadili?! No nazdar. Landryho postava je taková divná, řekl bych…

26.3.2019 | 17:07:07

Nejoblíbenější postavy

Momentka

Momentka

Reklama

Narozeniny

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama