Knightfall (Soumrak templářů)
82/100 - 66×

Knightfall(Soumrak templářů)

Ve křížových výpravách se proslavili především templáři, jejichž víra jim pomohla přežít ty nejtěžší chvíle jejich života. Zániku však nedokázali uprchnout v nechvalně známý den, který přišel v pátek třináctého.

USA | 2017 | Ukončeno
vysílání
2 sezóny | History | 43 minut
žánr
Akční, Drama, Historický
hrají
Tom Cullen (Landry), Sam Hazeldine (Godfrey), Simon Merrells (Tancrede), Pádraic Delaney (Gawain), Ed Stoppard (Filip IV.), Olivia Ross (Jana), Julian Ovenden (William de Nogaret), Sabrina Bartlett (Izabela), Bobby Schofield (Parsifal), Jim Carter (Bonifác VIII.), Mark Hamill (Talus), Tom Forbes (Ludvík), Clementine Nicholson (Markéta Burgundská)

S02E02: The Devil Inside

S02E02: The Devil Inside

Novicové pokračují ve výcviku, Landry se jim snaží radit, seč může. Do Paříže přijíždí papež, aby vyjádřil soustrast králi. Filip chystá svatbu své dcery a Ludvíkovi připravil taný úkol

sk
1.4.2019
560 000
45 minut

Mezi templáři stále probíhá výcvik. Tentokrát mají vylézt na morkou zeď. Úkolem je přijít na to, že se o to bratři nemají čelit postupně, ale společně. Když spojí síly, tak se jim úkol podaří splnit.

Landry radí Rhoneovi, ať se zbaví všeho, co ho spojuje s minulostí. Rhone se nechce vzdát písma od své matky. Všichni slyší celý rozhovor a MIchael to poví Talusovi. Ten ho za odměnu vykáže z Templu.Trestem pro novice je jít do lesa a ohoblovat strom. V noci se tam střetnou s Luciferány.

Ludvík má opět problém se svým otcem, který nechce matce uspořádat řádný pohřeb. Král se rozhodne darovat Ludvíkovi Templ v Paříži a zároveň mu dá úkol zničit Templáře. de Nogaret se snaží krotit jeho nadšení.

Král oznámí své dceři, je přípravy na sňatek s princem Edwardem jsou téměř hotové. Ta protestuje s tím, že si ho nevezme, což krále rozčílí.

Do Paříže přijíždí papež Bonifác, aby vyjádřil smutek nad smrtí královny. Toho využívá i de Nogaret, aby mohl pokročit se svými plány, dostat na jeho místo někoho vhodnějšího a pomstít své rodiče. Vydáváme se v této epizodě i do minulosti do Okcitánie do roku 1279, kde se poprvé setkávají Bonifác a de Nogaret, kterému právě Bonifác upaluje rodiče.

Thumbnail Play icon


Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
mirako

@Camaris Škoda no, to by mě taky zajímalo. :/ Ale pěkná epizodka. 9/10

13.4.2021 | 22:08:57
Camaris

Myslel sem, že se dočkám, ještě nějakého příběhu o grálu. Především, co měla znamenat ta zpráva, kterou templář sežral a co řekla matka Lendryho papežovi. Teď to vypadá, že už na tom nezáleží, protože se rozjede masakr templářů po celé zemi.

1.1.2020 | 23:24:46
svätý.šebastián

tak toto bol paradny diel. Akurat ten papez,toto im nemoze prejst,som zvedavy teda

23.6.2019 | 21:41:57
Dark Angel

Na preobsadenie herečky ktorá stvárňuje Isabellu si neviem zvyknúť. Inak vskutku výborná časť!

21.6.2019 | 22:24:53
captain

Landry to nemá vůbec snadné. Ano. Mark Hamill opravdu výborný. Král Filip rozjíždí naplno své intriky. De Nogaré mu ochotně sekunduje, veden touhou po pomstě. Historický fakt je, že opravdu Filip IV. nechal papeže Bonifáce odstranit, protože mu stál v cestě při jeho tažení proti Templářům. Nástupce Klement V. naopak už takový zastánce Templářů nebyl. Šlo však samozřejmě především o peníze a o moc. Ostatně jako vždycky. Druhá série začala velmi slibně a míří zřejmě správným směrem. Jo, tak to se máme na co těšit.

3.4.2019 | 14:50:10
kudry.cz

Yes, tohle baví, začíná se využívat potenciálu…

3.4.2019 | 5:49:41
marsa777

Druhá série zatím hodně baví. Mark Hamill výborný.

2.4.2019 | 21:54:51
elpapirus

Konečně. Takhle jsem si to představoval. Díl plný zvratů, napětí a intrik. Další jiskřička naděje, že se tvůrci poučili z první série a druhé dali mnohem lepší scénář

2.4.2019 | 16:04:28

Nejoblíbenější postavy

Momentka

Momentka

Reklama

Narozeniny

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama