Kung Fu
68/100 - 10×

Kung Fu

Mladá čínsko-americká žena zažívá krizi mladého věku a její osobní problémy ji přinutí odejít z vysoké školy a vydat se na životní cestu do izolovaného kláštera v Číně. Když se vrátí domů do San Francisca, zjistí, že její město ovládá zločin a korupce vedené Triádou. Aby svou komunitu ochránila, začne využívat své schopnosti bojového umění a šaolinské hodnoty. Zároveň hledá vražedkyni své šaolinské mentorky, která jde nyní po ní samotné. Seriál je rebootem stejnojmenného seriálu ze 70. let.

USA | 2021 | Ukončeno
vysílání
3 sezóny | CW | 42 minut
žánr
Akční, Drama
hrají
Olivia Liang (Nicky Shen), Tzi Ma (Jin Shen), Kheng Hua Tan (Mei-Li Shen), Shannon Dang (Althea Shen), Jon Prasida (Ryan Shen), Eddie Liu (Henry Yan), Gavin Stenhouse (Evan Hartley), Tony Chung (Dennis Soong), Vanessa Kai (Pei-Ling Zhang), Yvonne Chapman (Zhilan Zhang), JB Tadena (Sebastian Cailao), Ludi Lin (Kerwin Tan), Kee Chan (Russell Tan), Christina Ma (Mei-Xue), Marissa Cuevas (Nadia)

S01E05: Sanctuary

S01E05: Sanctuary

Když se policista zaplete do střelby v Čínské čtvrti, celou komunitou to otřese. Mei-Li a Jin se v myšlenkách vrací k traumatickému zážitku z jejich minulosti. Nicky a Henry učiní překvapivý objev o zbraních.

sk
5.5.2021
956 000
42 minut

Základní info:

Režie: R.T. Thorne
Scénář: A.C. Allen

Hrají: Olivia Liang (Nicky Shen), Tzi Ma (Jin Shen), Kheng Hua Tan (Mei-Li Shen), Shannon Dang (Althea Shen), Jon Prasida (Ryan Shen), Eddie Liu (Henry Yan), Gavin Stenhouse (Evan Hartley), Tony Chung (Dennis Soong), Vanessa Kai (Pei-Ling Zhang), Bradley Gibson (Joe Harper), Miranda Edwards (Nia), Henry C. King (Andre Durant), Ian Butcher (velitel hlídky),…


Foto: The CW

Hudba z epizody:

Upoutávka k epizodě:

Thumbnail Play icon


Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Jiri007

Pro mě slaby dil, řešil se tu v podstatě jen rasismus a děj se skoro nikam neposunul.

redaktor
2.3.2022 | 22:16:56
default

nechci nic rikat, ale cajti jsou moc vykonavaci a nikoli rozhodovaci. Maji drzet hubu a delat to, kam je soudce/prikaz poslal. Zadne rozhodovani za ne. Tohle byl docela fail.

27.5.2021 | 21:26:50
Havran1

Odporná prorasistická BLM agitka s prohloubením bukviční linky. Nesledovatelné. Děj posunulo jen pár vteřin na konci toho hnoje. Zaveďte proboha do hodnocení už tu nulu/odpad.

16.5.2021 | 2:55:50
Smrtihlav

Velkej průser tenhle díl, velkej ☹️

13.5.2021 | 23:47:28
Lex Luthor

Epizoda naprosto o ničem jenom zase ukazovali rasismus a propagandu tohle už mi vážně leze krkem.

6.5.2021 | 18:24:33
Raiden123

Jej…nasli obsidianovu dyku…To imitovanie/na­podobvani serialu kug-fu:„legenda pokracuje“ v zmysle preberania spomienok v navratovych scenach je extra divne,preco sa tak na ten serial chcu tvorcovia podobat veru netusim,ked tento serial Kung-Fu je uplne o niecom inom.

Niekedy rozmyslam,preco sa tento serial nevola Kung-Pao,lebo tam viac varia ako sa tam naozaj nieco deje.

6.5.2021 | 13:40:11

Nepřehlédněte

Kung Fu se čtvrté řady bohužel nedočká

Kung Fu se čtvrté řady bohužel nedočká

Smutné zprávy ze stanice The CW přicházejí i nadále, neboť byl ukončen další z jejích seriálů. Řeč není o žádném jiném než o seriálu Kung Fu, který byl ukončen po třech sériích.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Galerie

Galerie

Narozeniny herců

Sledujte nás

Filtr seriálů
Reklama