Rob Miller

Rob Miller

Jeden z nejlepších právníků města, ze kterého se vyklubal sexuální útočník, stalker a vrah

Sezóny 1
2019 - 2019

Rob Miller byl právník, ze které se vyklubal sexuální útočník, stalker a vrah. Jeho otec pracoval v obchodě a často dlužil peníze. Svoji frustraci si vybil na Robově sestře, kterou občas v zadní místnosti znásilnil. Z Roba se nakonec stal slavný právník, který se umístil mezi předních deset právníků ve městě.

Miller v březnu 2019 znásilnil na policejním charitativním plese obhájkyni Nikki Stainesovou. Byl za to zatknut, ale přísahal, že bude propuštěn a proti všem obžalováním svědčil jako nevinný. V květnu 2019 se dostal ven na kauci a federální policie proti němu nakonec obvinění stáhla. To rozlítilo Bensonovou a Stonea, kteří přísahali, že proti němu povedou další vyšetřování. Miller později navštívil Bensonovu a Noaha v kavárně, aby ji tak vyděsil.

Miller později zavraždil pubertální dívku jménem Lindsay Parkerovou a pohodil její nahé tělo do řeky Hudson. To hned zaujalo Útvar pro zvláštní oběti, kteří okamžitě věděli, že to byl Miller. Zjistili, že ji zabil kvůli tomu, že ho viděla na sex párty. Během vyšetřování vyhrožoval Bensonové, Noahovi a Stainesové a doufal, že je vystraší dostatečně, aby ho nechali být. Ačkoli mělo SVU pouze nepřímé důkazy, Miller byl nakonec shledání vinným a uvězněn.

(Foto: NBC)

Objevil se v dílech:

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
xflori01

Charismatický padouch

webmaster
7.5.2021 | 18:05:14

Edna potřebuje vaši pomoc

Po letech dlouhé spolupráce nám Google hodil další klacek pod nohy, který je pro nás příliš těžký. Abychom se s ním vypořádali, budeme potřebovat vaši pomoc. Google nám zakázal Adsense a my nevíme, jak z toho ven. Protože víc hlav víc ví a protože nám teče opravdu do bot, rozhodli jsme se vás požádat o radu a pomoc.

Reklama

Překlad

Epizoda S23E22: A Final Call At Forlini's Bar

K seriálu nejsou tvořeny české titulky. Pravidelně se vysílá na stanicích Novy s českým dabingem.

Naposledy byla nadabovaná dvacátá třetí řada.

Reklama

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama