Legends Titulky k finálové epizodě Legends

Titulky k finálové epizodě Legends

Titulky k finálové epizodě Legends

Titulky k poslední desáté epizodě Legends pro vás přeložil tým @LuAn, @Gripe, @MissM a @L0newolf a korekci pak obstaraly @Lucifrid a BiBi. Epizodu po zhlédnutí ohodnotťe a stejně tak můžete i celý seriál. Děkujeme vám za pozornost a rádi bychom se s vámi viděli za rok. Sice materiálu je prý na sedm řad, ale vzhledem ke sledovanosti můžeme jen doufat, že seriál obnoví pro druhou. Jak se vám seriál líbil?

2 0
16.10.2014

Diskuze /5

mastrx

Seriálu držím pálce ať ho obnoví pro druhou řadu.Už od začátku jsem věřil že bude kvalitní a nezklamal. Nechápu na co ti blbí Američani čumí. Blbosti se drží a pecky nevydrží.Jinak díky za titulky.

16.10.2014 | 22:12:35
Kafka Tamura

Díky za překlad, sic jsem jej ještě nevyužil, přestože mě pilot velice zaujal (obzvlášť když mmě ty CIA apod. bejkoviny vůbec nebaví), ale už mě nebaví začínát a oblibovat si nějaký seriál, který hned zruší, protože je většina amíků velice nenáročná a budou se radši čumět pořád dokola na milionkrát ohrané hrdiny a superhrdiny (to největší peklo nás teprve čeká, se obávám… už ať je nové desetiletí a tato superhrdinská fantasmagorie zmizne) kteří se milují a hned zase nemilují, a nějaké bumprásk kraviny od M.Baye. Každý den marně vyhlížím, jestli se objeví zpráva o obnovení pro další řadu a já se do toho mohl naplno pustit, a proto vám nyní nemohu sdělit to, o co tak stojíte, a to jak se mi seriál líbil :D

17.10.2014 | 0:21:04
Kamylko

u mna spokojnost s 1.seriou, snad dostane dalsiu a velke DIKY za Vasu pracu :)

17.10.2014 | 11:40:40
Science Fiction

Já jsem taky pro druhou sérii všemi deseti, ta první se mi moc líbila, tak doufám, že nás nezklamou.

17.10.2014 | 17:54:06
RedRose

prvni serie je za nama a ja doufam ze nebyla posledni…

18.10.2014 | 13:48:23
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy

Constantine se dočká pokračování, až Edna letos vyhraje lupu 

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy 2017 v kategoriích Zájmové weby a Cena popularity.

Hlasuj pro Ednu!

Nepřehlédněte

Čeští fanoušci v Legends

Čeští fanoušci v Legends

Dle zmínek v diskuzi a komentářích se někteří z vás buď přímo zúčastnili natáčení Legends nebo ví o někom jiném, kdo měl tu možnost. Chcete-li se o zážitek podělit, máte-li fotky, ozvěte se do vzkazníku a z došlých příspěvků poté vydáme článek. Samozřejmě můžete své zážitky napsat i do komentáře.

Reklama

Identity

Identity

Nejlepší postavy

Promo fotky

Promo fotky

Hlídejte si nás