Legends Třetí epizoda Legends posunuta kvůli situaci v Paříži

Třetí epizoda Legends posunuta kvůli situaci v Paříži

Třetí epizoda Legends posunuta kvůli situaci v Paříži

Další seriál padl za oběť teroristickým útokům ve Francii. Epizoda The Legend of Curtis Ballard, která se má odehrávat v Paříži a muslimský radikál v ní bude chystat bombový útok, byla o týden posunuta.


6 1
16.11.2015

Ve třetí epizodě druhé série se měl Martin Odum podívat do Paříže za svou bývalou nevlastní dcerou Kate, která tam odjela se svými kamarády. Těmi jsou Farrah a její bratranec Ifti, pro kterého má Kate slabost. Kate mu pomohla přes bezpečnostní kontrolu na letišti pronést součástky na sestrojení bomby, aniž by věděla, co dělá. Takže nás teď čeká plánování a minimálně pokus o mučednickou smrt. Tím pádem se TNT rozhodlo vysílání dílu posunout. Nejspíše jen o týden, ale zatím to nebylo potvrzeno.

To Quantico, které v dnešní epizodě možná čeká další teroristický útok, epizodu odvysílalo. Stejně tak Homeland, který to vyřešil elegantně, na začátku epizody zveřejnil toto prohlášení:

Foto: Showtime

Vzhledem k tragickým událostem, které se odehrály v Paříži, upozorňujeme diváky, že seriál může některé rozrušit. Hluboce soucítíme se všemi, které útoky v Paříži zasáhly.

Legends má ale pozici vzhledem k ději epizody mnohem těžší. Nezbývá než doufat, že epizodu tedy uvidíme příští týden a to bez jakéhokoli zásahu do děje.

Diskuze /5

KevSpa

Buuuu!

#3 Tobar
webmaster
16.11.2015 | 18:53:33
AgenTerry

Scénáristé se prostě trefili do černého. Je zajímavé sledovat pohnutky těch mladých.. :(

#4 KevSpa
17.11.2015 | 12:57:25
Tobar

#1 KevSpa: nejsi normalni

#4 KevSpa
17.11.2015 | 19:44:21
KevSpa

#3 Tobar: Pokud „normální“ znamená absenci smyslu pro humor jako v tvém případě, tak jsem ráda, že nejsem normální.

#2 AgenTerry: Trefili, ostatně jako i v jiných seriálech. Jsem ráda, že takový Homeland či Quantico se normálně vysílaly, ačkoli tam to aktuální události připomínalo mnohem více. Odsunování vysílání chápu z toho důvodu, že řada lidí je příliš přecitlivělá (důkazem budiž příspěvek nade mnou) a stanici by to mohli vyčítat. Dle mého přesně tohle je věc, která teroristům hraje do karet. Jejich činy ovlivní naprosto vše, i takovou blbost jako televizní vysílání. A to se mi nelíbí, proto znovu zmiňuju Homeland i Quantico, kde jim v tomhle stanice na ruku nešly.

#5 RedRose
webmaster
18.11.2015 | 1:45:19
RedRose

#4 KevSpa: naprosto souhlasím! tragédie to byla, o tom žádná, ale tohle je úplně nelogický krok… a v případě Supergirl, která je komiksový sci-fi seriál, to nechápu už vůbec.....

22.11.2015 | 0:42:41
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Pomoz nám otestovat mobilní aplikaci

Jste z Prahy a okolí a chtěli byste pomoci Edně?

Hledáme dobrovolníky, kteří by přijeli na uživatelské testování naší nové mobilní verze a aplikace.
Máme připravený první návrh a rádi bychom znali vaše názory, reakce, připomínky a další postřehy.
Testování by proběhlo v sídle Mladé Fronty (Praha – Modřany) a nezabralo by více než hodinu. K ruce budete mít náš mobilní telefon a v něm první návrh, který chceme otestovat.
Zájemci pište na thomas@edna.cz.

Nepřehlédněte

Čeští fanoušci v Legends

Čeští fanoušci v Legends

Dle zmínek v diskuzi a komentářích se někteří z vás buď přímo zúčastnili natáčení Legends nebo ví o někom jiném, kdo měl tu možnost. Chcete-li se o zážitek podělit, máte-li fotky, ozvěte se do vzkazníku a z došlých příspěvků poté vydáme článek. Samozřejmě můžete své zážitky napsat i do komentáře.

Reklama

Identity

Identity

Nejlepší postavy

Promo fotky

Promo fotky

Hlídejte si nás