Legends Odhalení Martinovy identity

Odhalení Martinovy identity

Odhalení Martinovy identity

Ve finálové epizodě nazvané příznačně Identity, jsme se konečně dozvěděli něco o tom, kdo Martin je. V případě, že jste epizodu ještě neviděli, článek nerozklikávejte.


1 0
18.10.2014

Sice James Cameron není Martinova pravá identita, ale zase jsme o krůček blíž k jeho poznání. Ten akcent Danteho Auerbacha asi ani nebyl hraný, ale možná Martinův/Jamesův vlastní. Sice toho musel Martin coby agent v utajení udělat hodně nezákonného a hlavně nemorálního, ale tohle zjištení ho asi převálcuje. Nebo se prostě oklepe a bude to řešit za běhu, je to přece Sean Bean. :D

Thumbnail Play icon

Diskuze /3

HellSpay

presne snad bude dalsi serie :D

18.10.2014 | 16:19:58
potter1

Mna záver trochu sklamal nejako som si myslel že seriál bude mať len jednu sériu, no aj napriek tomu že má seriál par chýb dávam mu hodnotenie 7.5/10 :) ďalšiu sériu budem určite pozerať tiež :)

19.10.2014 | 14:45:23
starman2

Jeden z nejhorších zavěru serie. SPOILER! Martin je teda podle očekavani hlavni padouch James Cameron, ale James neni hlavni padouch. Navíc to podali dost zmateně. Zlatá svadba. Já se obavám, že tenhle seriál si další serii nezaslouží. Narozdíl od seriálu Alias tady jsou veškeré ztvárnění aliasu stejné. Nějaký looser co to nemá v hlavě v pořádku. V jednom díle chladnokrevně zabije tři chlapy se kterými strávil pár týdnu a v dalším má problém zabít jednoho, kterého vůbec nezná a to i přesto, že na něj míři zbraní.

13.11.2014 | 22:26:07
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy

Staň se členem našeho kultu. Hlasuj pro Ednu.

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy 2017 v kategoriích Zájmové weby a Cena popularity.

Hlasuj pro Ednu!

Nepřehlédněte

Čeští fanoušci v Legends

Čeští fanoušci v Legends

Dle zmínek v diskuzi a komentářích se někteří z vás buď přímo zúčastnili natáčení Legends nebo ví o někom jiném, kdo měl tu možnost. Chcete-li se o zážitek podělit, máte-li fotky, ozvěte se do vzkazníku a z došlých příspěvků poté vydáme článek. Samozřejmě můžete své zážitky napsat i do komentáře.

Reklama

Identity

Identity

Nejlepší postavy

Promo fotky

Promo fotky

Hlídejte si nás