Legion Co nového nám prozradil herec Jeremie Harris?

Co nového nám prozradil herec Jeremie Harris?

Co nového nám prozradil herec Jeremie Harris?

Jeremie Harris, který v seriálu hraje postavu Ptonomyho, se rozpovídal o tom, že nadcházející válka nebude taková, jakou si každý představuje. Mohlo by se tedy jednat spíše o duševní válku?


12 0
18.2.2017

Jakmile jste získal roli Ptonomyho, jak vám byly popsány vaše schopnosti?
Když jsme začali s natáčením pilotní epizody, Noah si nás vzal k sobě domů, kde si s každým promluvil. Řekl mi, že si své schopnosti můžu vybavit jako zábavné, protože nikdy na nic nezapomenu, ale také to, že to může být břemeno. To, že si pamatujete každý okamžik ve svém životě, což neznamená jen to dobré, ale i to špatné. Na jednu stranu je to tedy vtipné, protože nikdy nezapomenu, kde jsem si nechal klíče od domu, a na druhou stranu to může být velice traumatizující.

Jaký je vztah mezi Ptonomym a Davidem?
V průběhu celé série se jejich vztah bude mnohem prohlubovat. Ptonomy to dělá ze začátku kvůli Melanie, protože ví, jak moc důležitý pro ni je. Já na to nahlížím tak, že tu pro Davida musím být, protože mi Melanie řekla, že nám může pomoct, a já jsem vůči ní loajální. Vím, že toho pro mě udělala dost, pomohla mi se přenést přes některé věci a teď tu jsem já, abych pomohl ostatním. Pro Ptonomyho to není nic neobvyklého, jelikož pomáhá i několika dalším mutantům v Summerlandu, ale postupem času zjišťuje, že Davidova mysl je něco, s čím se ještě nikdy nesetkal.


(Melanie se snaží pomoct Davidovi. Foto: FX)

Můžete nám říct něco o nadcházející válce?
Bude to šílené. Bude to válka mezi lidmi, kteří se bojí toho, že existuje někdo, kdo se liší od běžné populace. Lidé mají ve zvyku se stranit od všeho, co je pro ně neznámé. Mají z toho strach, což vede k násilí a krveprolití. Samozřejmě, že se jedná o smyšlený příběh, ale něco takového se stalo i v reálném světě. Na jedné straně tedy stojíme my mutanti a na opačné straně lidi, kteří nám nerozumí a obávají se toho, že nás nebudou moci kontrolovat. V průběhu série se o těchto lidech dozvíte víc.

Celý rozhovor si můžete přečíst na serveru avclub.

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Podpořte nás

Chcete-li podpořit překladatele Legion a poděkovat jim za jejich práci na titulcích, můžete tak učinit zde. Moc vám děkujeme.

Reklama

Zajímavosti

Saïd Taghmaoui se připojí k hereckému ansámblu

Saïd Taghmaoui se připojí k hereckému ansámblu

Herec Saïd Taghmaoui, který si nedávno zahrál ve filmu Wonder Woman, je první novou posilou. V seriálu má ztvárnit Shadow Kinga, se kterým jsme se setkali již v první sérii, ale nikdy ne v jeho skutečné podobě.

Nepřehlédněte

Druhá série nám ukáže více Davidových osobností

Druhá série nám ukáže více Davidových osobností

V první sérii jsme se dočkali britského Davida, který byl velice nápomocný při boji proti Shadow Kingovi. Ve druhé řadě se můžeme těšit na to, že se seznámíme s dalšími osobnostmi, které se ukrývají v Davidově hlavě.

Promo fotografie

Promo fotografie

Narozeniny