Light as a Feather (Lehké jako pírko)
86/100 - 25×

Light as a Feather(Lehké jako pírko)

Skupinka pěti dívek se vypořádává s nadpřirozenými následky nevinné hry jménem Light as a Feather, Stiff as a Board. Když tyto dívky začnou umírat přesně, jak bylo předpovězeno, tak dosud živé dívky musí přijít na to, proč mají na svých zádech terče.

USA | 2018 | Ukončeno
vysílání
2 sezóny | Hulu | 24 minut
žánr
Fantasy, Mysteriózní, Thriller
hrají
Liana Liberato (McKenna Brady), Brianne Tju (Alex Portnoy), Haley Ramm (Violet Simmons), Ajiona Alexus (Candace Preston), Peyton Roi List (Olivia Richmond), Liana Liberato (Jennie Brady), Jordan Rodrigues (Trey Emory), Dylan Sprayberry (Henry Richmond), Brent Rivera (Isaac Salcedo)

Alex Portnoy

Alex Portnoy

Alex je jednou z dívek, která si zahrála hru Light as a Feather.

Sezóny 2
2018 - 2019

Život před hrou

Alex žije v Beacon Heights se svými rodiči a svojí starší sestrou, která po odmaturování odešla na vysokou. Díky dokonalosti její sestry si vždy přišla Alex méněcenná a svoje úzkosti maskovala drogami, které jí pomáhaly se lépe soustředit v její vášni – tancování – a zároveň i ve škole. Prášky, které dala své kamarádce Jennie, způsobily Jenniino předávkování. Po malém vtípku od její kamarádky Olivie se dívky na Halloween spojí na hřbitově a zahrají si hru Light as a Feather.

Briane Tju jako Alex Portnoy. Foto: Hulu

Život po hře

Poté, co Olivia zemře přesně podle předpovědi, dojde dívkám, že na ně Violet musela ušít boudu a nějak je zapletená do její smrti, takže společně s McKennou a Candace jdou Violet po krku. Violet však patřičně zareaguje a nastraží prášky do Alexininy tašky a zároveň ji malinko roztrhne, aby při pohybu prášky mohly vypadnout. Což se stane přímo na zkoušce tancování přímo před trenérkou. Alex ze školy vyloučí a ona se musí zodpovídat svým rodičům. To ji ale ještě více popožene proti Violet, která má proti ní páku. Dá si dvě a dvě dohromady a přijde na to, že to ona může za smrt Jennie a tak ji vydírá, aby sabotovala holky za jejich hledáním po pravdě. Alex se nakonec přizná McKenně s tím, co se stalo a McKenna ji zavrhne. Obě dvě se však spojí, když musí pomoct Candace, jenže je už příliš pozdě a Candace se i přes jejich naléhání utopí.

Při chycení Violet v jejich chatě má všeho Alex plné zuby a zabije ji ve vaně, jenže Violet se probere, protože způsobem, jakým byla zabita, nemůže zemřít. Nakonec souhlasí s tím, že si zahrajou hru znovu, aby přendali kletbu na Jennie, jenže jakmile Violet předpovídá McKenninu smrt a McKenna se opravdu začne dusit, Alex jí to překazí. Violet jí praští urnou Jennie do hlavy a utíká pryč. Poté, co McKennu a Alex najdou Trey a McKennina matka, se vrátí všichni domů.

Předpověď smrti

Alex Portnoy měla vždy co říct, až do její poslední chvíle na Zemi. Zdála se tak drobná, když tam ležela, zatímco se dusila a byla vyděšená. Mlčky prosila. Nikdo jí ale nemohl pomoct. Deset minut bez vzduchu zanechá člověka s poškozeným mozkem. Možná měla Alex štěstí. Její srdce přestalo bít po pěti.

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
FValek

Alex je akční, veselá a má koule na to dělat šílená rozhodnutí, škoda těch drog, jinak by byla top.

3.10.2019 | 21:19:09

Trailer ke konci druhé řady

Thumbnail Play icon

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny herců

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama