Light as a Feather (Lehké jako pírko)
86/100 - 25×

Light as a Feather(Lehké jako pírko)

Skupinka pěti dívek se vypořádává s nadpřirozenými následky nevinné hry jménem Light as a Feather, Stiff as a Board. Když tyto dívky začnou umírat přesně, jak bylo předpovězeno, tak dosud živé dívky musí přijít na to, proč mají na svých zádech terče.

USA | 2018 | Ukončeno
vysílání
2 sezóny | Hulu | 24 minut
žánr
Fantasy, Mysteriózní, Thriller
hrají
Liana Liberato (McKenna Brady), Brianne Tju (Alex Portnoy), Haley Ramm (Violet Simmons), Ajiona Alexus (Candace Preston), Peyton Roi List (Olivia Richmond), Liana Liberato (Jennie Brady), Jordan Rodrigues (Trey Emory), Dylan Sprayberry (Henry Richmond), Brent Rivera (Isaac Salcedo)

Trey Emory

Trey Emory

Trey je sousedem McKenny a Jennie Brady.

Sezóny 2
2018 - 2019

Život před hrou

Už od narození se kamarádil s McKennou a Jennie. Většinu času trávil spíše s Jennie, ale to jen proto, že byl do McKenny zamilovaný a nevěděl, jak se má vyslovit. Jennie to věděla a sama ho pobízela, aby to její sestře řekl. Když se Jennie předávkovala práškama, McKenna obviňovala z její smrti Treye, protože si myslela, že to byl on, kdo jí prášky dal.

Život po hře

Poté, co si holky zahrály hru a McKenna byla v ohrožení života, se začali společně s Treyem opět sbližovat. Navíc McKenna, která byla několik let tajně zamilovaná do Oliviina bratra Henryho, zjistila, že on není ten pravý a že je jím právě Trey. Nakonec zjistila, co k ní celou dobu cítil a po Alexině doznání, že dala její sestře prášky ona, se omluvila Treyovi a začali spolu chodit. Jakmile se dozvěděl o kletbě, pomáhal holkám společně porazit Violet.

Jordan Rodrigues jako Trey Emory. Foto: Hulu

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Trailer ke konci druhé řady

Thumbnail Play icon

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny herců

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama