Light as a Feather (Lehké jako pírko)
86/100 - 25×

Light as a Feather(Lehké jako pírko)

Skupinka pěti dívek se vypořádává s nadpřirozenými následky nevinné hry jménem Light as a Feather, Stiff as a Board. Když tyto dívky začnou umírat přesně, jak bylo předpovězeno, tak dosud živé dívky musí přijít na to, proč mají na svých zádech terče.

USA | 2018 | Ukončeno
vysílání
2 sezóny | Hulu | 24 minut
žánr
Fantasy, Mysteriózní, Thriller
hrají
Liana Liberato (McKenna Brady), Brianne Tju (Alex Portnoy), Haley Ramm (Violet Simmons), Ajiona Alexus (Candace Preston), Peyton Roi List (Olivia Richmond), Liana Liberato (Jennie Brady), Jordan Rodrigues (Trey Emory), Dylan Sprayberry (Henry Richmond), Brent Rivera (Isaac Salcedo)

Violet Simmons

Violet Simmons

Violet je dívka, která přišla do Beacon Heights s tajemnou kletbou.

Sezóny 2
2018 - 2019

Život před hrou

Violet, která přijede do nového města na novou školu, je zahalena velkým tajemstvím. Její rodiče jsou mrtví, bydlí s babičkou a snaží se zapadnout mezi ostatní studenty. První den školy je však obětí jednoho z vtípků populární studentky Olivie a její pomsta je daleko větší, než kdo si umí představit. Než totiž přijela do Beacon Heights, hrála se svým přítelem a dalšími kamarády hru Light as a Feather a najednou postupně všichni začali po hře umírat stejně, jak bylo předpovězeno. Její přítel Marc poté zabil hlavní aktérku, která kletbu nosila, aby zachránil Violet a poté ji donutil, aby ho shodila z mostu, jak měl v předpovědi. Od té chvíle Violet nosila kletbu na svých zádech.

Haley Ramm jako Violet Simmons. Foto: Hulu

Život po hře

Violet se musela naučit s hrou pracovat. Ze začátku se vyhýbala jakémukoliv hraní, ale poté, co společně s rodiči večeřela na Vánoce a otrávili se všichni díky úniku plynu, pochopila, že hra si bere všechny, na kterých jí záleží. Poté, co poprvé zemřela, se probudila v domě a našla je oba mrtvé. V ten moment začala hru hrát a kukla na jejích zádech jí už nebolela. Poté, co se přestěhovala do Beacon Heights a hrála s místními děvčaty hru, se snažila, aby všechny zemřely přesně podle předpovědi. Candace vyburcovala a neustále popichovala, až Candace skončila v terapeutickém zařízení, které jí Violet platila, aby tam chodila na léčbu ve vodě, ve které později Candace zemřela. Několikrát se pokoušela u McKenny dokončit předpověď, ale Jennie jí to nikdy nedovolila.

Na konci první série však ztrácela sílu, byla chycena v chatě, kde musela všem říct svůj příběh a byla podruhé zabita Alex, která ji zelektrizovala ve vodě. Vzhledem k tomu, že to ale nebyla její předpověď smrti, už podruhé se vrátila mezi živé a utekla. Nakonec souhlasila s tím, že si hru znovu zahrají, aby kletbu z ní stáhli nadobro. To se však díky Alex nepodařilo a tak jí praštila urnou, McKennu zavřela do pytle a utekla. Policie ji ale dostihla a ona skončila v nápravném zařízení. Mezitím si všimla, že kletba z jejích zad je pryč.

Předpověď smrti

Neznámá.

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
FValek

To je holka, co se na ni podíváte a máte chuť jí jednu vrazit, nepříjemnější herečku sehnat nemohli, takže se vlastně hodí, že je záporák. Nicméně vypadala vždy vychytrale, myslel jsem, že všechny dostane, ale ve skutečnosti je jen hloupá a šílená a udělá pro záchranu vše, v tom vychytralost není.

3.10.2019 | 21:22:15

Trailer ke konci druhé řady

Thumbnail Play icon

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny herců

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama