Light as a Feather (Lehké jako pírko)
86/100 - 25×

Light as a Feather(Lehké jako pírko)

Skupinka pěti dívek se vypořádává s nadpřirozenými následky nevinné hry jménem Light as a Feather, Stiff as a Board. Když tyto dívky začnou umírat přesně, jak bylo předpovězeno, tak dosud živé dívky musí přijít na to, proč mají na svých zádech terče.

USA | 2018 | Ukončeno
vysílání
2 sezóny | Hulu | 24 minut
žánr
Fantasy, Mysteriózní, Thriller
hrají
Liana Liberato (McKenna Brady), Brianne Tju (Alex Portnoy), Haley Ramm (Violet Simmons), Ajiona Alexus (Candace Preston), Peyton Roi List (Olivia Richmond), Liana Liberato (Jennie Brady), Jordan Rodrigues (Trey Emory), Dylan Sprayberry (Henry Richmond), Brent Rivera (Isaac Salcedo)

McKenna Brady

McKenna Brady

McKenna je jedna z dívek, která si na hřbitově zahraje hru Light as a Feather.

Sezóny 2
2018 - 2019

Život před hrou

McKenna žije sama se svojí mámou poté, co její dvojče Jennie zemřelo před několika lety a její rodina se rozpadla. Od malička se kamarádila se sousedem Treyem, ale po Jenniině smrti, ze které vinila právě jeho, když si myslela, že jí prodal prášky, a tak s ním ukončila jakýkoliv kontakt. Společně s Jennie totiž měly odjakživa srdeční onemocnění a Jennie zemřela na předávkování prášky právě kvůli jejímu onemocnění.

Ona a Jennie byly nerozlučná dvojka a trávily veškerý čas s dalšími kamarádkami ze školy, s Candace, Alex a Olivií. McKenna byla na škole tajně zamilovaná do bratra Olivie, Henryho. Všechno začne nabírat jiný směr, když se do města přestěhuje mladá dívka Violet, kterou McKenna vezme do party a společně si zahrají hru Light as a Feather.

Liana Liberato jako McKenna Brady.

Život po hře

Ze začátku nikdo nevěděl, že hra bude pro všechny zúčastněné smrtelná. Jediná McKenna, i přestože hrála, nedostala svoji předpověď. McKenna se dala konečně dohromady s Henrym, ale následovala tvrdá rána, když se krátce poté zabila Olivia přesně podle předpovědi. Oliviina smrt začne být dívkám stále víc a víc podezřelá, když začnou přicházet na to, že zemřela přesně podle předpovědi a tak se holky připravují na bitvu proti Violet, která nedělá nic jiného, než že se snaží, aby všechny zemřely přesně podle hry.

McKennin vztah s Henrym takový nápor neunese a rozejdou se hned z několika důvodů. Jedním z nich je i McKennino uvědomění si, že má ráda více Treye, o kterém zjistí, že za smrt její sestry vůbec nemohl, ale že to byla Alex. Po nějakém čase spolu začnou i chodit.

Přestože se dívky snaží vyzrát nad Violet, nepodaří se jim to a Candace přijde o život. To je pro dívky tak zdrcující rána, že začnou více jednat a vyšetřovat Violet. Nakonec najdou její deník s tajnými informacemi z předchozích her a poté, co načapají Violet, jak si jde pro deník, ji svážou a vyslýchají. Dozví se, že hra má jen jedno pravidlo. Jen jeden zvítězí a ten musí hrát dál. Navíc pokud se člověk rozhodne hru nehrát, jejich nejbližší začnou umírat a na zádech se jim objeví podivný kokon.

Pomocí svojí sestry Jennie, která ji před hrou chrání, si zahraje s Violet a Alex hru znovu a svoji předpověď dostane. I tak nad hrou ale zvítězí… aspoň to si myslí do chvíle, kdy odejde od Violet, kterou mezitím zavřeli a najde na svých zádech onen kokon, který dřív měla Violet.

Předpověď smrti

McKenna Brady už nemohla bez své sestry Jennie žít. Tolik ji to táhlo za ní do temnoty. Následovala ji tam. Chtěla tak moc být s Jennie, že s ní zůstala. S duší na druhé straně by McKennino tělo brzo přestalo fungovat. Normálně by tělo v kómatu mohlo přežít roky, ale kvůli srdeční vadě měla jen pár minut. A pak už zbývalo udělat jednu jedinou věc. Osvobodit její tělo od utrpení. A skončit to. Vytáhnout poslední zbytky kyslíku z jejích plic.

Foto: Hulu

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
FValek

McKenna je hrozná postava, nechápu, jak někdo může po dvou sériích být stále tak nemastný neslaný… Vůbec netuším, nezaujala mě, ale ani tam nic nedělá, je to divná postava i herečka.

3.10.2019 | 21:18:20

Trailer ke konci druhé řady

Thumbnail Play icon

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny herců

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama