Light as a Feather (Lehké jako pírko)
86/100 - 25×

Light as a Feather(Lehké jako pírko)

Skupinka pěti dívek se vypořádává s nadpřirozenými následky nevinné hry jménem Light as a Feather, Stiff as a Board. Když tyto dívky začnou umírat přesně, jak bylo předpovězeno, tak dosud živé dívky musí přijít na to, proč mají na svých zádech terče.

USA | 2018 | Ukončeno
vysílání
2 sezóny | Hulu | 24 minut
žánr
Fantasy, Mysteriózní, Thriller
hrají
Liana Liberato (McKenna Brady), Brianne Tju (Alex Portnoy), Haley Ramm (Violet Simmons), Ajiona Alexus (Candace Preston), Peyton Roi List (Olivia Richmond), Liana Liberato (Jennie Brady), Jordan Rodrigues (Trey Emory), Dylan Sprayberry (Henry Richmond), Brent Rivera (Isaac Salcedo)

Isaac Salcedo

Isaac Salcedo

Isaac je přítel Olivie.

Sezóny 2
2018 - 2019

Život před hrou

Isaac žije a chodí s ostatními do školy v Beacon Heights. Chodí s Olivií, ale potajmu ji podvádí s její nejlepší kamarádkou Candace.

Život po hře

Na Oliviiných narozkách se líbal s Candace a tak vše prasklo. Poté, co s brekem utekla Olivie z oslavy, se zabila v autě a po její smrti se Isaac od Candace izoloval. Toho využila Violet, která se začala s ním sbližovat, ale bylo to čistě proto, aby tím ublížila Candace. Isaac dostal od Candace varování, ale neposlouchal. Jenže jednou našel u Violet na počítači kamerové záznamy z pokojů dívek, čímž zjistil, že je Violet sleduje. Osočil jí, jenže Violet se nedala, začala ho líbat a záměrně ho nechala sáhnout na její kuklu na zádech, což Isaaca uvrhlo do paralýzy. Následně další den ho našel učitel na parkovišti a převezli ho do nemocnice, kde byl několik dní v kómatu.

Brent Rivera jako Isaac Saldeco. Foto: Hulu

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Trailer ke konci druhé řady

Thumbnail Play icon

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny herců

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama