Light as a Feather (Lehké jako pírko)
86/100 - 25×

Light as a Feather(Lehké jako pírko)

Skupinka pěti dívek se vypořádává s nadpřirozenými následky nevinné hry jménem Light as a Feather, Stiff as a Board. Když tyto dívky začnou umírat přesně, jak bylo předpovězeno, tak dosud živé dívky musí přijít na to, proč mají na svých zádech terče.

USA | 2018 | Ukončeno
vysílání
2 sezóny | Hulu | 24 minut
žánr
Fantasy, Mysteriózní, Thriller
hrají
Liana Liberato (McKenna Brady), Brianne Tju (Alex Portnoy), Haley Ramm (Violet Simmons), Ajiona Alexus (Candace Preston), Peyton Roi List (Olivia Richmond), Liana Liberato (Jennie Brady), Jordan Rodrigues (Trey Emory), Dylan Sprayberry (Henry Richmond), Brent Rivera (Isaac Salcedo)

Candace Preston

Candace Preston

Candace je druhou z obětí Violet ve hře Light as a Feather.

Sezóny 2
2018 - 2019

Život před hrou

Candace byla nejlepší kamarádka Olivie, McKenny, Alex a dříve i Jennie, než zemřela. Je velmi populární na škole a nijak ji nevadí, že podvádí Olivii s jejím přítelem Isaacem. Sama nemá nic proti, když si holky na hřbitově zahrají hru Light as a Feather, Stiff as a Board.

Ajiona Alexus jako Candace Preston. Foto: Hulu

Život po hře

Po hře se nic tak hrozného neděje, takže holky normálně přijdou na Oliviinu párty, jenže tam se vše zvrtne. Nejdříve Olivia načapá ji a Isaaca a hned pár hodin na to Olivia zemře. Oliviina smrt začne být dívkám stále víc a víc podezřelá, když začnou přicházet na to, že zemřela přesně podle předpovědi a tak se holky připravují na bitvu proti Violet, která nedělá nic jiného, než že se snaží, aby všechny zemřely přesně podle hry. McKenna a Candace se snaží prosadit před Alex svoji teorii o Violetině provinění, jenže nemají dostatečné důkazy. Violet se potom začne více angažovat ve škole, a když Candace chce kandidovat na prezidentku třídy, Violet to udělá také. Isaac se po smrti Olivie straní Candace a Violet toho využije, čímž Candace dokonale vytočí.

Poté, co Violet udělá na Candace boudu a spustí přehrávání ve škole, jak se Candace přiznává k nevěře s Isaacem, Violet vyhraje volby. Na vyhlášení ztropí scénu a její matka jí zavře do terapeutického centra, aby se vyléčila. Po několika náročných sezeních, si Candace namluví, že vše, co se dělo kolem Violet, bylo jen v její hlavě. McKenna a Alex se ji snaží přesvědčit, ale je příliš pozdě. Právě, když jde na jedno z dalších léčeb, která se jmenuje „Léčba Modrým Oceánem“, to McKenně a Alex dojde. Běží zpět za Candace, ale poté, co Candace uklouznula a spadla do bazénu s plachtou, ze které se nemohla vymotat, se nakonec utopila.

Předpověď smrti

Candace Preston milovala rodinu, kamarády, bleší trhy, strašidelné filmy. Byla jen jedna věc, kterou Candace nesnášela. Odmalička nesnášela oceán. Sůl, vlny, temnota. Ten hrozný pocit, že když se jednou potopí, už se nikdy nemusí vynořit. A jednoho dne se potopila. Nikdo neviděl její paniku ani ohánění se. Mlátit sebou ve vodě je mimochodem špatný nápad. Spotřebuje to hodně kyslíku, až dojde úplně. Nikdo ji neslyšel křičet. Voda se dostala do jejích plic, její hrdlo se stáhlo, a v momentě, kdy její srdce selhalo, Candacina poslední myšlenka byla: „Nikdy jsem se neměla přibližovat k tomu hlubokému modrému oceánu.“

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
FValek

Candace byla fajn, chytrá a dost dobrá postava, bohužel to nezvládla a byla až moc hysterická, nebyla dost vychytralá, tak to schytala, což je škoda.

3.10.2019 | 21:16:28

Trailer ke konci druhé řady

Thumbnail Play icon

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny herců

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama