Light as a Feather (Lehké jako pírko)
86/100 - 25×

Light as a Feather(Lehké jako pírko)

Skupinka pěti dívek se vypořádává s nadpřirozenými následky nevinné hry jménem Light as a Feather, Stiff as a Board. Když tyto dívky začnou umírat přesně, jak bylo předpovězeno, tak dosud živé dívky musí přijít na to, proč mají na svých zádech terče.

USA | 2018 | Ukončeno
vysílání
2 sezóny | Hulu | 24 minut
žánr
Fantasy, Mysteriózní, Thriller
hrají
Liana Liberato (McKenna Brady), Brianne Tju (Alex Portnoy), Haley Ramm (Violet Simmons), Ajiona Alexus (Candace Preston), Peyton Roi List (Olivia Richmond), Liana Liberato (Jennie Brady), Jordan Rodrigues (Trey Emory), Dylan Sprayberry (Henry Richmond), Brent Rivera (Isaac Salcedo)

Olivia Richmond

Olivia Richmond

Olivia je první z obětí Violet ve hře Light as a Feather.

Sezóny 2
2018 - 2019

Život před hrou

Olivia Richmond měla doslova a do písmene všechno. Byla bohatá, byla krásná, měla bratra Henryho, okouzlujícího přítele Isaaca a byla velmi populární na škole. Řekne vše na přímo, s ničím a nikým se nemaže a je velmi svérázná. Bohužel všechno není tak růžové, jak se zdá. Její přítel ji podvádí s její nejlepší kamarádkou Candace a to, že první den školy omylem do jejích vtípků se svým přítelem spadne nová dívka Violet se jí a jejím kamarádkám stane osudným. Vše se změní, když si společně s Violet a jejími nejlepšími kamarádkami zahrají hru //Light as a Feather, Stiff as a Board."

Peyton List jako Olivia Richmond. Foto: Hulu

Život po hře

Poté, co na svých narozeninách zjistí nevěru svého přítele a její nejlepší kamarádky, uteče ze své oslavy s brekem a odjede v autě pryč. Přestože má ve svém autě nehodu, nic se jí naštěstí nestane. Na silnici na ni narazí Trey, který jí nabídne odvoz. Olivia si však uvědomí, že předpověď smrti se vyplňuje, když si všimne, že Trey má červené auto a v rádiu hraje píseň „Co říkáš?“. Pokouší se ho zastavit, čímž oba havarují. Olivia je na místě mrtvá.

Předpověď smrti

Olivia Richmond měla všechno, o čem kdy dívka snila. Perfektní úsměv, perfektní tělo a dokonalé přátele. Ale jedné noci vše skončilo. Píseň „Co říkáš?“ od Bogo hrála v rádiu, když jela Olivia po dálnici. Příliš rychle, protože byla trochu roztěkaná jako vždy. Když ten kamion uviděla, bylo už příliš pozdě. Její lebka je rozdrcená, žebra jsou rozlámané a její vnitřní orgány rozstříknuté po celém voze. Jediná část Olivia Richmond, která nebyla rozmašírovaná, byla její levá paže, která skončila na asfaltu několik metrů od vraku.

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
FValek

Bohatá slepice, víc nám z její osobnosti neukázali.

3.10.2019 | 21:17:39

Trailer ke konci druhé řady

Thumbnail Play icon

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny herců

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama