Light as a Feather (Lehké jako pírko)
86/100 - 25×

Light as a Feather(Lehké jako pírko)

Skupinka pěti dívek se vypořádává s nadpřirozenými následky nevinné hry jménem Light as a Feather, Stiff as a Board. Když tyto dívky začnou umírat přesně, jak bylo předpovězeno, tak dosud živé dívky musí přijít na to, proč mají na svých zádech terče.

USA | 2018 | Ukončeno
vysílání
2 sezóny | Hulu | 24 minut
žánr
Fantasy, Mysteriózní, Thriller
hrají
Liana Liberato (McKenna Brady), Brianne Tju (Alex Portnoy), Haley Ramm (Violet Simmons), Ajiona Alexus (Candace Preston), Peyton Roi List (Olivia Richmond), Liana Liberato (Jennie Brady), Jordan Rodrigues (Trey Emory), Dylan Sprayberry (Henry Richmond), Brent Rivera (Isaac Salcedo)

Jennie Brady

Jennie Brady

Jennie byla dvojče McKenny, která zemřela na předávkování.

Sezóny 2
2018 - 2019

Život před hrou

Jennie žila se svojí sestrou McKennou a se svými rodiči v Beacon Heights už od svého narození. Od své sestry se odlišovala hlavně svojí prudkostí a otevřeností. Oproti ní byla více drsnější a většinou bránila svoji sestru, když bylo potřeba. Bohužel osudným jí byly drogy, které brala společně s ostatními, a i když se zavázala přestat, jednoho dne si řekla o další prášky od Alex na povzbuzení, aby dopsala školní práci za svojí sestru a ten večer se předávkovala. Když holky hrály hru Light as a Feather, Jennie bránila před hrou svoji sestru a zabránila Violet, aby neviděla předpověď její smrti.

Život po hře

I po hře Jennie chránila svoji sestru spirituálním způsobem a stále zabraňovala Violet, aby se jí dostala do mysli. Když holky hrály hru podruhé, spojila se se svojí sestrou a chtěla na sebe hru převzít. Bohužel Alex přerušila spojení a tak hra zůstala nejen na ní, ale i na její sestře McKenně.

Foto: Hulu

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
FValek

Jestli je někdo horší než McKenna, je to právě její ségra. Ještě, že tam vystupuje tak málo…

3.10.2019 | 21:23:39

Trailer ke konci druhé řady

Thumbnail Play icon

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny herců

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama