Magnum P.I. (2018)
80/100 - 8×

Magnum P.I. (2018)

Thomas Magnum je bývalý člen námořnictva, jenž se vrátí z války zpátky domů na Havaj, kde si otevře soukromou detektivní kancelář, ve které využívá své vojenské schopnosti k řešení případů. Jedná se o reboot stejnojmenného seriálu z osmdesátých let.

USA | 2018 | Poslední sezóna
vysílání
5 sezón | NBC, CBS | 43 minut
žánr
Akční, Detektivní, Drama
hrají
Jay Hernandez (Thomas Magnum), Perdita Weeks (Juliet Higgins), Zachary Knighton (Orville "Rick" Wright), Stephen Hill (Theodore "TC" Calvin), Tim Kang (Gordon Katsumoto), Amy Hill (Teuila "Kumu" Tuileta)

S01E03: The Woman Who Never Died

S01E03: The Woman Who Never Died

Magnum převezme případ od jiného soukromého vyšetřovatele Luthera Gillise. Jeho úkolem je odhalit pravou identitu snoubenky jednoho muže, která je nyní v kómatu, když zjistí, že podstoupila rozsáhlou operaci obličeje.

sk
8.10.2018
6 079 000
44 minut

Základní info:

Režie: Sylvain White
Scénář: Joe Gazzam

Hrají: Jay Hernandez (Thomas Magnum), Perdita Weeks (Juliet Higgins), Zachary Knighton (Orville Wright), Stephen Hill (Theodore Calvin), Tim Kang (Gordon Katsumoto), Amy Hill (Teuila Tuileta), Ken Jeong (Luther Gillis), Jack Cutmore-Scott (Neil Crawford), Catherine Haena Kim (Tara Moss/Emily Layton), Freda Foh Shen (Kitty Layton), Megan Liu (Harper Layton), Michael Graziadei (Val Jenson), Bill Smitrovich (Sam Carlyle), David Hekili Kenui Bell (Manu Saluni), Augie Tulba (Benny Kahana), Michael Hake (Akela),…

Foto: CBS

Upoutávka k epizodě:

Thumbnail Play icon


Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
TomasKlouza

Čím dál tím lepší, jasně jako originál to ani nemůže byt, vipni mozek a koukej se a je to slušný. Jasně žádný hit to asi nebude, ale dívat se na to dá.

19.10.2018 | 19:38:26
percival2

Pořád stejná kvalita. Odpočinkové ve stylu 80's, ale míň blbé.

18.10.2018 | 19:01:58

Nepřehlédněte

Bude konec seriálu uspokojivý?

Bude konec seriálu uspokojivý?

Do konce páté řady a vlastně i celého seriálu je před námi už jen pět epizod, které přivedou jednotlivé dějové linky ke svému závěru. Jelikož bylo oznámení o konci ohlášeno až po dotočení páté řady, vyvstává otázka, zda bude finále seriálu uspokojivé?

Reklama

Galerie

Galerie

Narozeniny herců

Sledujte nás

Filtr seriálů
Reklama