Mom (Máma) S03E01: Terrorists and Gingerbread

S03E01: Terrorists and Gingerbread

S03E01: Terrorists and Gingerbread

Christy a Bonnie zažívají zajímavé období – dokáží spolu bezchybně vycházet, komplikace nastanou, ale tehdy, když Bonnie zkontaktuje její biologická matka.

cz sk
5.11.2015
7 280 000
27 minut

Thumbnail Play icon


Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
alzbetka1611

nevíte někdo kde se dá na to kouknout online :)

11.2.2016 | 0:30:33

Mom (Máma)
85/100 - 39×

Mom(Máma)

Sitcom z pera Chucka Lorreho (The Big Bang Theory) o jen nedávno vystřízlivěné svobodné matce (Anna Faris) puberťačky a malého synka, která se snaží dát jejich život dokupy jak jen umí a snad i zabránit dceři dělat podobné chyby, jaké dělala i sama. Pro znovuvytvoření vztahu s ní by možná byla ochotna odpustit i své matce, která také právě příkladným rodičem nikdy nebyla.

USA | 2013 | Vysílá se
vysílání
8 sezón | CBS | 27 minut
žánr
Komedie, Rodinný, Romantický
hrají
Anna Faris (Christy Plunkett), Allison Janney (Bonnie Plunkett), Mimi Kennedy (Marjorie Armstrong-Perugian), Matt Jones (Baxter), Jaime Pressly (Jill Kendall), Beth Hall (Wendy Harris), Sadie Calvano (Violet Plunkett), William Fichtner (Adam Janikowski), Blake Rosenthal (Roscoe Plunkett)

Nepřehlédněte

Mom obnovena pro sedmou i pro osmou řadu

Mom obnovena pro sedmou i pro osmou řadu

Máme pro vás skvělé zprávy. Dnes bylo oznámeno, že seriál Mom se k nám vrátí nejen se sedmou sérií, ale i rovnou s osmou. Není se čemu divit, když je seriál třetím nejsledovanějším na stanici ABC s pravidelným počtem diváků 10 mil. zhlédnutí za epizodu.

Znělka k sedmé sérii

Thumbnail Play icon

Reklama

Reklama

Narozeniny herců