Mom (Máma) S08E18: My Kinda People and the Big To-Do

S08E18: My Kinda People and the Big To-Do

S08E18: My Kinda People and the Big To-Do

Bonnie získává nový pohled na svou střízlivost, když se musí vypořádat s obtížnými zprávami. Jill a Andy také ve svém vztahu udělají velký krok.

cz sk
14.5.2021
6 170 000
27 minut

Foto: CBSHodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Zira

Finále je takové, no, o ničem. Dialogy jsou tam dobré, trochu se to posunulo, ale už nikdy nezjistíme, co se stane dál s Christy, co s Adamem a jeho rakovinou, ani vnoučata se tam neobjevily na chvilku. Jako díl to bylo dobré, ale jako finále nikoliv. Škoda, že seriál nedostal poslední devátou řadu, kde by se to všechno krásně uzavřelo. Větší emoce byly v minulém díle než v tomhle.

webmaster
17.5.2021 | 14:23:04

Mom (Máma)
84/100 - 46×

Mom(Máma)

Sitcom z pera Chucka Lorreho (The Big Bang Theory) o jen nedávno vystřízlivěné svobodné matce (Anna Faris) puberťačky a malého synka, která se snaží dát jejich život dokupy jak jen umí a snad i zabránit dceři dělat podobné chyby, jaké dělala i sama. Pro znovuvytvoření vztahu s ní by možná byla ochotna odpustit i své matce, která také právě příkladným rodičem nikdy nebyla.

USA | 2013 | Ukončeno
vysílání
8 sezón | CBS | 27 minut
žánr
Komedie, Rodinný, Romantický
hrají
Anna Faris (Christy Plunkett), Allison Janney (Bonnie Plunkett), Mimi Kennedy (Marjorie Armstrong-Perugian), Beth Hall (Wendy Harris), Jaime Pressly (Jill Kendall), William Fichtner (Adam Janikowski), Kristen Johnston (Tammy Diffendorf), Sadie Calvano (Violet Plunkett), Blake Rosenthal (Roscoe Plunkett), Matt Jones (Baxter)

Stav překladu

Epizoda S08E18: My Kinda People and the Big To-Do

cz100%
DOKONČENO

Překlad: @Shpek
Korekce: @Zira

Překlad sedí: Na všechny dostupné verze

Epizodu nezapomeňte ohodnotit

Ohodnoťte Mom

Nepřehlédněte

Mom obnovena pro sedmou i pro osmou řadu

Mom obnovena pro sedmou i pro osmou řadu

Máme pro vás skvělé zprávy. Dnes bylo oznámeno, že seriál Mom se k nám vrátí nejen se sedmou sérií, ale i rovnou s osmou. Není se čemu divit, když je seriál třetím nejsledovanějším na stanici ABC s pravidelným počtem diváků 10 mil. zhlédnutí za epizodu.

Reklama

Reklama

Narozeniny herců