Mom (Máma) Allison Janey sdílela petici na záchranu seriálu

Allison Janey sdílela petici na záchranu seriálu

Allison Janey sdílela petici na záchranu seriálu

Po zrušení seriálu Mom stanicí CBS se fanoušci rozhodli, že vezmou záležitost do vlastních rukou a vytvořili petici. Tuto petici sdílela samotná hlavní herečka Allison Janney, která jí i podpořila a poděkovala fanouškům za loajalitu seriálu.

2 0
5.3.2021

Začátkem předminulého týdne producenti odhalili, že seriál Mom skončí po 8. sezóně, která se aktuálně vysílá na stanici CBS. Fanoušci byli pochopitelně z této zprávy smutní, když slyšeli o budoucnosti seriálu. Proto vytvořili petici, aby se pokusili najít další domov seriálu. Herečka Allison Janney představitelka Bonnie Plunkett dokonce tuto petici sdílela.

Jak je uvedeno v jejich petici, žádají CBS a Warner Brothers, aby přehodnotili své rozhodnutí seriál zrušit. Pokud nepřehodnotí své rozhodnutí, chtějí po jiné stanici či streamovací službě, aby převzala seriál a pokračovala v něm.


Fanoušci Mom jste nejlepší! Děkuju vám za tohle a za pokračující podporu v seriálu.

Chuck Lorre, tvůrce a producent seriálu, vydal prohlášení o zrušení seriálu, které přišlo v návaznosti na odchod Anny Faris ze seriálu. Jeho prohlášení bylo i za výkonné producenty Gemmu Baker a Nicka Bakaye:

Za posledních osm let jsme měli velkou čest oživit tyto úžasné postavy a každý týden sdílet jejich boje a triumfy s miliony diváků. Od začátku jsme se rozhodli vyprávět příběhy o zotavení z alkoholismu a závislosti, které jsou zřídka zobrazovány v komediálních seriálech. Jsme hrdí na to, že seriál Mom pozitivně zasáhl tolik životů a jsme navždy vděční našemu skvělému obsazení a hostujícím hvězdám, skvělým scénáristům a úžasnému štábu, že se vydali na tuto cestu s námi.

I vy můžete tento seriál zachránit a petici podepsat

Foto: CBS

Diskuze /1

ratusek

Chválím snahu, nicméně seriál by tím strašně utrpěl. Zbytečné natahování pohřbilo už několik seriálů

9.3.2021 | 19:26:34
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Stav překladu

Epizoda S08E13: Klondike-Five and a Secret Family

cz90%

Překlad: @Shpek
Korekce: @Zira

Překlad sedí: Na všechny dostupné verze

Epizodu nezapomeňte ohodnotit

Ohodnoťte Mom

Nepřehlédněte

Mom obnovena pro sedmou i pro osmou řadu

Mom obnovena pro sedmou i pro osmou řadu

Máme pro vás skvělé zprávy. Dnes bylo oznámeno, že seriál Mom se k nám vrátí nejen se sedmou sérií, ale i rovnou s osmou. Není se čemu divit, když je seriál třetím nejsledovanějším na stanici ABC s pravidelným počtem diváků 10 mil. zhlédnutí za epizodu.

Reklama

Reklama

Narozeniny herců