Mr. Robot Popis

Mr. Robot

Mr. Robot

Elliot je mladý programátor, který má problém navazovat vztahy s lidmi. Má pocit, že se s okolním světem může bavit pouze tak, že hackuje jejich přístroje. Pracuje u bezpečnostní firmy, kde ale musí skrývat své skutečné umění. Navíc ho osloví tajná hackerská organizace, která chce s jeho pomocí zničit nadvládu jednoho procenta nejmocnějších lidí světa, kteří údajně řídí běh dějin.


Mr. Robot je psychologický thriller, kde je hlavní postavou Elliot Alderson (Rami Malek). Jeho povolání je bezpečnostní technik v IT společnosti AllSafe, kde pracuje společně se svou dlouholetou kamarádkou Angelou (Portia Doubleday). Zní vám to moc obyčejně? Elliot trpí asociální poruchou, která mu brání v navazování tradičních vztahů s normálními lidmi. Spíše se ale jedná o jeho dobrovolnou neochotu mít s průměrnými lidmi co do činění, Elliot je totiž odpůrcem dnešní společnosti, jenž je ovládána korporacemi mnohem více, než si kdokoliv uvědomuje.

(Zdroj: USA Network)


Samota není Elliotovi nikterak cizí, nemá totiž nikoho, komu by mohl ventilovat své potíže, a to jak v okruhu rodiny, tak i přátel. Proto se čas od času oddává morfinu, který mu pomáhá překonávat jeho psychickou bolest. S jeho úzkostmi se mu snaží pomáhat i jeho terapeutka, jenže té se Elliot nedokáže a především nechce plně otevřít. Elliot je ale z té světlejší stránky také velmi zdatným hackerem. A právě hacking je to jediné, co mu pomáhá navazovat vztahy s ostatními.

Jednoho dne se setkává s tajemným anarchistou a hackerem, který si říká Mr. Robot (Christian Slater), a právě ten dá jeho životu jiný rozměr. Sdělí mu svůj plán, a ten není vůbec skromný – chce od něj pomoc při zničení největšího konglomerátu na světě. Tím samozřejmě myslí E Corp, což je korporace, které zajišťuje bezpečnost právě AllSafe, kde Elliot pracuje. Boj o zlepšení světa ovšem nebude vůbec jednoduchý.

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
nipid

Jeden z najlepších seriálov o spoločnosti, IT, realne hacky, scripty, metódy v hacking/crackingu a social engineeringu do toho „psycho“ Eliot a nenávisť k society… vrelo odporúčam! 9.8/10

11.3.2017 | 19:58:14
natka875

(1. série) Řekla bych že tento seriál je jedinečný. A to hlavně proto, že se nejedná o žádný tuctový seriál kde se odehrává pořad to samé. Na nic si nehraje ohledně drog a společnosti. A zkrátka nevíte co můžete čekat v další epizodě, a to se mi opravdu líbí, jelikož takových seriálu není mnoho. I když nejsem nějaký IT specialista seriál se mi velice líbí. Celý ten creepy podtón – hudba, kamera a především hlavní postava. Rami Malek se na postavu neuvěřitelně hodí a nedokázala bych si představit roli hrát někoho jiného. Postava Elliota je podle mě úžasná, ale nemusí se zamlouvat všem kvůli jeho impulsivnímu charakteru. Když jsem se dokoukala až do konce ani mě to nepřekvapilo. Přijde mi že byl inspirovaný Fight Clubem, což je u mě +. Rozhodně se chystám na 2. sérii.

10.1.2017 | 20:07:52
R.-TedyS

První sérii jsem protrpěl pak jsem se přestal koukat

1.1.2017 | 1:36:04
yabyum

konecne netuctovy serial

25.9.2016 | 18:01:46
Ladme

Jak z komentářů (nejen na edně) vidím, mnoha lidem vadí občasná zdánlivá nelogičnost a zmatenost děje a „nesmyslné“ chování postav. Doporučuji všem, kdo mají po zhlédnutí několika dílů stejný názor, ať to nevzdávají a vydrží. V tomto seriálu není nikdy nic tak, jak se na první pohled zdá, a všechny podivnosti jsou vždy dříve nebo později uspokojivě vysvětleny.

19.9.2016 | 10:53:05
LMDizajn

Pilot by som dal 100%, nasledne to išlo dole, podla mna od pilotu sa to otočilo o 180 stupnov a musim povedat, že som mal problem dopozerat prvu seriu, fakt ma to nebavilo. Po prvych dieloch druhej serie končim. Škoda, herci a celkovo sfilmovane je to perfektne! Ale ten dej, pointa.

7.9.2016 | 20:21:56
Boylen

Příšerná hlavní postava

26.8.2016 | 22:19:45
Kubaskou

Luxusní seriál.

10.8.2016 | 22:57:29
Cr4zyFl4mes

Kdo chce rychlý děj a málo prostoru pro rozvoj postav, jděte k jinému seriálu. Ale přijdete o hodně dle mého názoru. Opravdu osobitý seriál, kde každá epizoda je v něčem originální a jiná než ostatní. A tak originální propagaci jsem taky ještě neviděl.

5.8.2016 | 20:47:24
KosSs

Výborné zpracování … zajímavé postavy … dobří herci … enjoy

28.7.2016 | 14:10:56

Nominuj Ednu na Křišťálovou lupu

Pomoz Edně usednout na trůn v kategorii Zájmové weby 

Hlasujte pro Ednu!

Reklama

Podpořte nás

Pokud chcete podpořit překladatele seriálu Mr. Robot a poděkovat jim za jejich práci, můžete tak učinit zde. Moc vám děkujeme!

Berte v potaz, že PayPal si účtuje transakční poplatek 3,4 % plus 10 Kč.

Momentky

Momentky

Opakování je matka...

Rekapitulace: eps2.9_pyth0n-pt2.p7z

Rekapitulace: eps2.9_pyth0n-pt2.p7z

Ne, nezapomněli jsme na vás. Po několika měsících si konečně můžete přečíst rekapitulaci finále druhé řady seriálu Mr. Robot, které zmátlo nejednoho diváka. Kolik otázek bylo zodpovězeno, kolik nových se objevilo a kolik starých zůstává?

Nejlepší postavy

Edna na sociálních sítích