Mr. Robot Popis

Mr. Robot

Mr. Robot

Elliot je mladý programátor, který má problém navazovat vztahy s lidmi. Má pocit, že se s okolním světem může bavit pouze tak, že hackuje jejich přístroje. Pracuje u bezpečnostní firmy, kde ale musí skrývat své skutečné umění. Navíc ho osloví tajná hackerská organizace, která chce s jeho pomocí zničit nadvládu jednoho procenta nejmocnějších lidí světa, kteří údajně řídí běh dějin.


Mr. Robot je psychologický thriller, kde je hlavní postavou Elliot Alderson (Rami Malek). Jeho povolání je bezpečnostní technik v IT společnosti AllSafe, kde pracuje společně se svou dlouholetou kamarádkou Angelou (Portia Doubleday). Zní vám to moc obyčejně? Elliot trpí asociální poruchou, která mu brání v navazování tradičních vztahů s normálními lidmi. Spíše se ale jedná o jeho dobrovolnou neochotu mít s průměrnými lidmi co do činění, Elliot je totiž odpůrcem dnešní společnosti, jenž je ovládána korporacemi mnohem více, než si kdokoliv uvědomuje.

(Zdroj: USA Network)


Samota není Elliotovi nikterak cizí, nemá totiž nikoho, komu by mohl ventilovat své potíže, a to jak v okruhu rodiny, tak i přátel. Proto se čas od času oddává morfinu, který mu pomáhá překonávat jeho psychickou bolest. S jeho úzkostmi se mu snaží pomáhat i jeho terapeutka, jenže té se Elliot nedokáže a především nechce plně otevřít. Elliot je ale z té světlejší stránky také velmi zdatným hackerem. A právě hacking je to jediné, co mu pomáhá navazovat vztahy s ostatními.

Jednoho dne se setkává s tajemným anarchistou a hackerem, který si říká Mr. Robot (Christian Slater), a právě ten dá jeho životu jiný rozměr. Sdělí mu svůj plán, a ten není vůbec skromný – chce od něj pomoc při zničení největšího konglomerátu na světě. Tím samozřejmě myslí E Corp, což je korporace, které zajišťuje bezpečnost právě AllSafe, kde Elliot pracuje. Boj o zlepšení světa ovšem nebude vůbec jednoduchý.

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
StrixCZ

Velmi těžká a temná záležitost, přesto neodolatelně podmanivá.

19.10.2017 | 19:45:41
OlafDark

Až moc psycho seriál, nemám rád nejednoznačnosti, hlavní postava není zrovna hrdina.

webmaster, korektor
13.10.2017 | 10:00:27
Nymeria the direwolf

Po první sérii jasných 100 % :)

13.9.2017 | 22:17:27
nipid

Jeden z najlepších seriálov o spoločnosti, IT, realne hacky, scripty, metódy v hacking/crackingu a social engineeringu do toho „psycho“ Eliot a nenávisť k society… vrelo odporúčam! 9.8/10

11.3.2017 | 19:58:14
natka875

(1. série) Řekla bych že tento seriál je jedinečný. A to hlavně proto, že se nejedná o žádný tuctový seriál kde se odehrává pořad to samé. Na nic si nehraje ohledně drog a společnosti. A zkrátka nevíte co můžete čekat v další epizodě, a to se mi opravdu líbí, jelikož takových seriálu není mnoho. I když nejsem nějaký IT specialista seriál se mi velice líbí. Celý ten creepy podtón – hudba, kamera a především hlavní postava. Rami Malek se na postavu neuvěřitelně hodí a nedokázala bych si představit roli hrát někoho jiného. Postava Elliota je podle mě úžasná, ale nemusí se zamlouvat všem kvůli jeho impulsivnímu charakteru. Když jsem se dokoukala až do konce ani mě to nepřekvapilo. Přijde mi že byl inspirovaný Fight Clubem, což je u mě +. Rozhodně se chystám na 2. sérii.

10.1.2017 | 20:07:52
R.-TedyS

První sérii jsem protrpěl pak jsem se přestal koukat

1.1.2017 | 1:36:04
yabyum

konecne netuctovy serial

25.9.2016 | 18:01:46
Ladme

Jak z komentářů (nejen na edně) vidím, mnoha lidem vadí občasná zdánlivá nelogičnost a zmatenost děje a „nesmyslné“ chování postav. Doporučuji všem, kdo mají po zhlédnutí několika dílů stejný názor, ať to nevzdávají a vydrží. V tomto seriálu není nikdy nic tak, jak se na první pohled zdá, a všechny podivnosti jsou vždy dříve nebo později uspokojivě vysvětleny.

19.9.2016 | 10:53:05
LMDizajn

Pilot by som dal 100%, nasledne to išlo dole, podla mna od pilotu sa to otočilo o 180 stupnov a musim povedat, že som mal problem dopozerat prvu seriu, fakt ma to nebavilo. Po prvych dieloch druhej serie končim. Škoda, herci a celkovo sfilmovane je to perfektne! Ale ten dej, pointa.

7.9.2016 | 20:21:56
Boylen

Příšerná hlavní postava

26.8.2016 | 22:19:45

Stav překladu

Epizoda S03E10: shutdown -r

cz10%
Odhadované dokončení zítra 23:59
en100%
DOKONČENO

Překlad: @lukascoolarik
Korekce: MountainLionet

Sedí na verze:

  • HDTV.x264-KILLERS
  • 720p.HDTV.x264-KILLERS
  • WEBRip.x264-RARBG
  • 720p.AMZN.WEB-DL.DDP5.1.H.264-NTb
  • 1080p.AMZN.WEB-DL.DDP5.1.H.264-NTb

Dotazy k titulkům můžete pokládat v naší diskuzi.

Novinka: Filtrování seriálů

Hledejte nové seriály za pomoci filtrů

Po delší době jsme si pro vás připravili novinku, o kterou nás žádáte již delší dobu. Zavádíme filtrování do seriálové databáze, díky čemuž rychleji najdete seriál, který by vás mohl bavit.

Akční · Animovaný · Detektivní · Dětský Dobrodružný · Dokumentární · Drama Fantasy · Historický · Hororový · Hudební Katastrofický · Komedie · Komiksový · Krimi · Lékařský · Mysteriózní · Parodie Politický · Právnický · Psychologický Reality show · Rodinný · Romantický · Sci-fi · Soap opera · Sportovní · Talk show Thriller · Válečný · Western · Životopisný

Reklama

Boj nekončí

Čtvrtá sezóna bude, uklidňuje nás Sam Esmail

Čtvrtá sezóna bude, uklidňuje nás Sam Esmail

Revoluce pokračuje podle plánu. Sam Esmail, tvůrce seriálu Mr. Robot, na svém Instagramu zveřejnil stvrzující fotku s popiskem, který nasvědčuje, že přípravy čtvrté série už jsou v plném proudu. Tato zpráva přichází jen několik hodin před závěrem řady třetí.

Momentky

Momentky

Máte oko pro detail?

Otestujte si paměť: Druhá série ve 24 otázkách

Otestujte si paměť: Druhá série ve 24 otázkách

Alespoň v hrubých obrysech si většina z nás druhou řadu seriálu Mr. Robot snadno vybaví, ale kolik z vás má oko pro detail a paměť jako slon? Následující kvíz složený ze 24 otázek různé obtížnosti prověří, zda jste dostatečně připravení na další fázi revoluce.

Nejlepší postavy

Edna na sociálních sítích