Mr. Robot Popis

Mr. Robot

Mr. Robot

Elliot je mladý programátor, který má problém navazovat vztahy s lidmi. Má pocit, že se s okolním světem může bavit pouze tak, že hackuje jejich přístroje. Pracuje u bezpečnostní firmy, kde ale musí skrývat své skutečné umění. Navíc ho osloví tajná hackerská organizace, která chce s jeho pomocí zničit nadvládu jednoho procenta nejmocnějších lidí světa, kteří údajně řídí běh dějin.

Mr. Robot je psychologický thriller, kde je hlavní postavou Elliot Alderson (Rami Malek). Jeho povolání je bezpečnostní technik v IT společnosti AllSafe, kde pracuje společně se svou dlouholetou kamarádkou Angelou (Portia Doubleday). Zní vám to moc obyčejně? Elliot trpí asociální poruchou, která mu brání v navazování tradičních vztahů s normálními lidmi. Spíše se ale jedná o jeho dobrovolnou neochotu mít s průměrnými lidmi co do činění, Elliot je totiž odpůrcem dnešní společnosti, jenž je ovládána korporacemi mnohem více, než si kdokoliv uvědomuje.

(Foto: USA Network)


Samota není Elliotovi nikterak cizí, nemá totiž nikoho, komu by mohl ventilovat své potíže, a to jak v okruhu rodiny, tak i přátel. Proto se čas od času oddává morfinu, který mu pomáhá překonávat jeho psychickou bolest. S jeho úzkostmi se mu snaží pomáhat i jeho terapeutka, jenže té se Elliot nedokáže a především nechce plně otevřít. Elliot je ale z té světlejší stránky také velmi zdatným hackerem. A právě hacking je to jediné, co mu pomáhá navazovat vztahy s ostatními.

Jednoho dne se setkává s tajemným anarchistou a hackerem, který si říká Mr. Robot (Christian Slater), a právě ten dá jeho životu jiný rozměr. Sdělí mu svůj plán, a ten není vůbec skromný – chce od něj pomoc při zničení největšího konglomerátu na světě. Tím samozřejmě myslí E Corp, což je korporace, které zajišťuje bezpečnost právě AllSafe, kde Elliot pracuje. Boj o zlepšení světa ovšem nebude vůbec jednoduchý.

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
JitkaQ

Před pár minutami jsem dokoukala poslední díla a vážně nevím co si mám myslet… stejně jako od začátku seriálu. Na jednu stranu je to skvělý příběh, výprava, kamera a obsazení, ale na stranu druhou mě to neustálé není to tak jak to celou dobu vypadalo vážně vytáčelo i když je to to něco proč je ten seriál výjimečný.

20.4.2021 | 11:46:17
mirako

1. série – 90%

10.3.2021 | 15:10:24
Wulfi44

Jsem poměrně jednoduchý člověk. Mám rád jednoduché věci. Ale i přesto patří tenhle celkem složitý klenot mezi moje nejoblíbenější seriály. Perfektní atmosféra a dokonalý Rami Malek si těch 100% zaslouží. Občas mi sice ze zápletky jde hlava kolem, ale v tomhle případě mi to vůbec nevadí.

9.3.2020 | 9:44:39
ivy.p

Jeden z najlepších seriálov aké som kedy videla.

2.2.2020 | 0:00:22
vobluda777

zaujimavy a hlavne uzavrety serial, ktory ma co povedat…

18.1.2020 | 19:27:12
Tatko-Šmolko

Seriál desaťročia. Ak nie jeden z najlepších seriálov vôbec. Umelecké dielo.

29.12.2019 | 22:57:44
Arwenkasey

Dlouho jsem hledala nějaký dobrý seriál, který se bude zaměřovat co se týče psychologických věcí a tenhle je naprosto skvělý. Zatím jsem sice asi u 3 dílu ale vážně mě to vzalo.

21.12.2019 | 12:01:45
Sněhurec

Kašlu na to, že do konce zbývá ještě půlka řady! Sam Esmail předvádí uměleckou symfonii, a já jen blahem čumím jak puk.

18.11.2019 | 22:46:36
Zoeyy

Top serial.

15.10.2019 | 15:01:30
Kobyone

Líbí se mi jak moc se snaží o autentičnost co se počítačů týče. (oproti filmům a jiným seriálům) Současně to není žádná nuda. 2. série byla lehce zvláštní, ale na konci se chytla a 3. série to zase vrátila do správných koleí.

22.1.2019 | 22:57:41

Sbohem, příteli

Sbohem, příteli

Reklama

Nejdůležitější hráči

Nejdůležitější hráči

Reklama

Edna na sociálních sítích