Mr. Robot
94/100 - 361×

Mr. Robot(Mr Robot)

Elliot je mladý programátor, který má problém navazovat vztahy s lidmi. Má pocit, že se s okolním světem může bavit pouze tak, že hackuje jejich přístroje. Pracuje u bezpečnostní firmy, kde ale musí skrývat své skutečné umění. Navíc ho osloví tajná hackerská organizace, která chce s jeho pomocí zničit nadvládu jednoho procenta nejmocnějších lidí světa, kteří údajně řídí běh dějin.

USA | 2015 | Ukončeno
vysílání
4 sezóny | USA Network | 45 minut
žánr
Drama, Mysteriózní, Thriller
hrají
Rami Malek (Elliot Alderson), Christian Slater (Mr. Robot), Carly Chaikin (Darlene Alderson), Portia Doubleday (Angela Moss), Martin Wallström (Tyrell Wellick), Michael Cristofer (Phillip Price), Grace Gummer (Dom DiPierro), BD Wong (Whiterose), Stephanie Corneliussen (Joanna Wellick), Bobby Cannavale (Irving), Gloria Reuben (Krista Gordon), Michel Gill (Gideon Goddard), Ben Rappaport (Ollie Parker), Ron Cephas Jones (Romero), Azhar Khan (Mobley)

Mr. Robot

Mr. Robot je psychologický thriller, kde je hlavní postavou Elliot Alderson (Rami Malek). Jeho povolání je bezpečnostní technik v IT společnosti AllSafe, kde pracuje společně se svou dlouholetou kamarádkou Angelou (Portia Doubleday). Zní vám to moc obyčejně? Elliot trpí asociální poruchou, která mu brání v navazování tradičních vztahů s normálními lidmi. Spíše se ale jedná o jeho dobrovolnou neochotu mít s průměrnými lidmi co do činění, Elliot je totiž odpůrcem dnešní společnosti, jenž je ovládána korporacemi mnohem více, než si kdokoliv uvědomuje.

(Foto: USA Network)


Samota není Elliotovi nikterak cizí, nemá totiž nikoho, komu by mohl ventilovat své potíže, a to jak v okruhu rodiny, tak i přátel. Proto se čas od času oddává morfinu, který mu pomáhá překonávat jeho psychickou bolest. S jeho úzkostmi se mu snaží pomáhat i jeho terapeutka, jenže té se Elliot nedokáže a především nechce plně otevřít. Elliot je ale z té světlejší stránky také velmi zdatným hackerem. A právě hacking je to jediné, co mu pomáhá navazovat vztahy s ostatními.

Jednoho dne se setkává s tajemným anarchistou a hackerem, který si říká Mr. Robot (Christian Slater), a právě ten dá jeho životu jiný rozměr. Sdělí mu svůj plán, a ten není vůbec skromný – chce od něj pomoc při zničení největšího konglomerátu na světě. Tím samozřejmě myslí E Corp, což je korporace, které zajišťuje bezpečnost právě AllSafe, kde Elliot pracuje. Boj o zlepšení světa ovšem nebude vůbec jednoduchý.

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Brooks W. Here

Geniálny masterpiece, ktorý je asi tým najlepším seriálom, aký som kedy videl! Mr. Robot je skutočným klenotom televíznej tvorby a predstavuje akýsi pomyselný strop seriálových možností…

1.5.2023 | 17:40:01
ERRORCEK

Nemám slov

9.4.2022 | 22:46:53
kapřík8

Číslo jedna navěky. Poslední dva díly si pouštím každou chvíli. Outro mě provází do každého dne vyzváněním budíku. A mě je blaze, díky Eliotte a díky Sama za tenhle klenot

8.1.2022 | 12:22:55
DidinKa199

Nejprve se mi seriál nelíbil kvůli jeho „zmatečnosti“, ale dala jsem tomu šanci a jsem za to ráda. Seriál byl skvělý a poslední díl mi vyrazil dech, protože takový závěr mi vůbec nenapadl. =)

2.1.2022 | 23:41:49
JitkaQ

Před pár minutami jsem dokoukala poslední díla a vážně nevím co si mám myslet… stejně jako od začátku seriálu. Na jednu stranu je to skvělý příběh, výprava, kamera a obsazení, ale na stranu druhou mě to neustálé není to tak jak to celou dobu vypadalo vážně vytáčelo i když je to to něco proč je ten seriál výjimečný.

20.4.2021 | 11:46:17
mirako

1. série – 90%

10.3.2021 | 15:10:24
Wulfi44

Jsem poměrně jednoduchý člověk. Mám rád jednoduché věci. Ale i přesto patří tenhle celkem složitý klenot mezi moje nejoblíbenější seriály. Perfektní atmosféra a dokonalý Rami Malek si těch 100% zaslouží. Občas mi sice ze zápletky jde hlava kolem, ale v tomhle případě mi to vůbec nevadí.

9.3.2020 | 9:44:39
ivy.p

Jeden z najlepších seriálov aké som kedy videla.

2.2.2020 | 0:00:22
vobluda777

zaujimavy a hlavne uzavrety serial, ktory ma co povedat…

18.1.2020 | 19:27:12
Tatko-Šmolko

Seriál desaťročia. Ak nie jeden z najlepších seriálov vôbec. Umelecké dielo.

29.12.2019 | 22:57:44

Sbohem, příteli

Sbohem, příteli

Reklama

Nejdůležitější hráči

Nejdůležitější hráči

Edna na sociálních sítích

Filtr seriálů
Reklama