Mr. Robot Phillip Price

Phillip Price

Phillip Price

Výřečný ředitel světového konglomerátu.

Sezóny 4
2015 - 2019

Phillip Price je výborným řečníkem a ředitelem konglomerátu E Corp. Moc je pro něj tou nejcennější komoditou a svůj život zasvětil tomu, aby se vypracoval na tu co nejvíce mocnou pozici. Vždy ví, co je třeba říct, aby dosáhl svého.

Foto: USA Network

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
JohnLuther

Ten najlepší herecký výkon „korporátneho antagonistu“ aký som zatiaľ videl. Proste geniálna postava a geniálny herec.

16.9.2016 | 23:43:26
Morty

In the fallout of the Great Depression, FTR closed all the banks for a bank holiday and then he reopened them in stages when they were reported to being sound. Later, historians discovered what we in this room now know; that those reports, they are mostly lies. Nevertheless, it worked, it worked because the public believed the government had everything under control. You see? That is the business model for this great nation of ours. Every business day when our market bells ring, we con people to believing in something: The American Dream, family values… ; could be freedom fries for all I care. It doesn't matter! As long as the con works and people buy, sell whatever it is that we want them to.

6.8.2016 | 0:25:34
WILLIAM_MOINSPIELD

top

24.7.2016 | 8:20:13
Wolf_Officious

Nenápadně-arogantní postava, která se skrývá za vlastní stín. Je to taktik, tak pozor na něj!

22.7.2016 | 18:52:01
Darkcelot

Těším jsem se, že druhá série rozvine jeho postavu a předvede nám svou skutečnou nedozírnou moc. Jak jsme mohli vidět na konci první série, ve scéně, která nás zavedla do jakéhosi spolku Bilderberg (tak jak si ho představují konspirátoři), zdá se, že se podílí na zničení stávající podoby E Corpu. Ten člověk bude mít obrovský plán v celé hře a klube se z něj výborný rétor. A dobré dialogy já rád. :)

20.7.2016 | 1:55:54

Sbohem, příteli

Sbohem, příteli

Reklama

Nejdůležitější hráči

Nejdůležitější hráči

Reklama

Edna na sociálních sítích