Mr. Robot
94/100 - 360×

Mr. Robot(Mr Robot)

Elliot je mladý programátor, který má problém navazovat vztahy s lidmi. Má pocit, že se s okolním světem může bavit pouze tak, že hackuje jejich přístroje. Pracuje u bezpečnostní firmy, kde ale musí skrývat své skutečné umění. Navíc ho osloví tajná hackerská organizace, která chce s jeho pomocí zničit nadvládu jednoho procenta nejmocnějších lidí světa, kteří údajně řídí běh dějin.

USA | 2015 | Ukončeno
vysílání
4 sezóny | USA Network | 45 minut
žánr
Drama, Mysteriózní, Thriller
hrají
Rami Malek (Elliot Alderson), Christian Slater (Mr. Robot), Carly Chaikin (Darlene Alderson), Portia Doubleday (Angela Moss), Martin Wallström (Tyrell Wellick), Michael Cristofer (Phillip Price), Grace Gummer (Dom DiPierro), BD Wong (Whiterose), Stephanie Corneliussen (Joanna Wellick), Bobby Cannavale (Irving), Gloria Reuben (Krista Gordon), Michel Gill (Gideon Goddard), Ben Rappaport (Ollie Parker), Ron Cephas Jones (Romero), Azhar Khan (Mobley)

Elliot Alderson

Elliot Alderson

Nadaný hacker se spoustou démonů.

Sezóny 4
2015 - 2019

Na první pohled řadový zaměstnanec společnosti Allsafe. Vyzná se v počítačích, drží si odstup od všech, kdo o něj projeví byť jen sebemenší zájem. Společenský život mu nic neříká a nebýt jeho dlouholeté kamarádky a kolegyně Angely, nejspíš by se nesnažil alespoň předstírat, že nějaký má.

Ve skutečnosti má Elliot mnoho vrstev a osobnost, kterou lze nejlépe popsat jako nesmírně složitou. Nenávidí dnešní společnost, zároveň by ji ale hrozně rád zachránil, především ze spárů nelítostných korporací. Tuto příležitost dostává, když mu do života vstoupí tajemný pan Robot, který vede hackerský kolektiv zvaný fsociety. Pravda je ale mnohem komplikovanější, ostatně jako i sám Elliot.

Foto: USA Network

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Nymeria the direwolf

Nemůžu si pomoct, hodnotím po prvním díle :D

11.9.2017 | 18:11:44
Delinly

fakt super postava. ta jeho tajemnost a jeho kámoš… :D

18.5.2017 | 22:16:59
kompfas

Je škoda že se na něj druhá série málo zaměřuje.. V první mě bavil víc..

12.8.2016 | 23:40:29
Offak

Výborná postava. Žádná postava mě ještě v žádném seriálu nevtáhla do děje jako právě tato

1.8.2016 | 10:02:37
Wolf_Officious

Rami Said Malek – Egypťan, který perfektně hraje postavu Eliota Aldersona. I přes fakt, že jeho mimika a emoce jsou přimo propojené (nejpíš optickými vlákny :D ), jsou momenty kdy je potřeba ho pečlivě sledovat a opravdu přemýšlet, co se mu odehrává v hlavě. Mám nakoukáno hodně seriálů a filmů, ale v životě jsem neviděl tak výborně propracovanou postavu. Jak herecky, tak i scénářem. Velký RESPEKT! Jen tak dál! :)

22.7.2016 | 17:46:40
Darkcelot

Herecký výkon, jaký podává Rami těžko hledá obdoby. Věřím mu každou emoci, která sužuje jeho geniální mysl.

20.7.2016 | 1:42:49
Tatko-Šmolko

Táto postava je majstrovské dielo, tak sa vie s myšlienkami diváka pohrať až je to neuveritelné ! Samozrejme, postava môže byť napísaná geniálne, no môže sa stať ,že rolu dostane niekto, kto ju nebude vedieť dôveryhodne zahrať. No Rami nie je ten príklad, Rami je majstrovské dielo.

30.11.2015 | 22:21:21
Kimberlly

geniálna postava! :) A neuveriteľne zahraná!

24.8.2015 | 11:31:01

Sbohem, příteli

Sbohem, příteli

Reklama

Nejdůležitější hráči

Nejdůležitější hráči

Edna na sociálních sítích

Filtr seriálů
Reklama