Narcos
95/100 - 278×

Narcos

Seriál Narcos je inspirován skutečným příběhem obchodníků s drogami v Kolumbii. V prvních dvou sériích se děj zaměřuje na drogového krále, miliardáře a jednoho z nejobávanějších zločinců na světě Pabla Escobara. Popisuje jeho cestu k ovládnutí obchodu s kokainem nejen v Kolumbii, ale i USA, udržení u moci přes uvěznění, boj s drogovými konkurenty až k samotnému konci. Po smrti Escobara se největším drogovým kartelem stává kartel z Cali. Ve čtvrté sérii se seriál zaměří na drogové kartely v Mexiku.

USA | 2015 | Ukončeno
vysílání
3 sezóny | Netflix | 43 minut
žánr
Dobrodružný, Dokumentární, Krimi
hrají
José María Yazpik (Amado Carillo Fuentes), Damian Alcazar (Gilberto Rodriguez Orejuela), Francisco Denis (Miguel Rodriguez Orejuela), Alberto Ammann (Pacho Herrera), Pepê Rapazote (Chepe Santacruz Londoño), Pedro Pascal (Javier Peña), Matias Varela (Jorge Salcedo), Michael Stahl-David (Chris Feistl), Boyd Holbrook (Steve Murphy), Wagner Moura (Pablo Escobar)

Rekapitulace epizody Going Back To Cali

Rekapitulace epizody Going Back To Cali

Máme za sebou poslední epizodu třetí série. Pojďme si ji zrekapitulovat a rozloučit se tak s celou sérií.

3 0
26.11.2017

Ze začátku epizody se podíváme na příjezd Pacha do vily paní Salazarové z kartelu ze Severního údolí. Pacho si s ní jde vyřídit účty za svého bratra, který zůstal na vozíku a nemůže mít děti. Pacho po krátkém rozhovoru Salazarovou zastřelí.

Následně se přesuneme do kostela, kde generál Serrano zatkne Pacha, který se vzdal policii zcela dobrovolně. Následně se pak všichni kmotři Kartelu z Cali sejdou ve vězení, ve kterém byl již dříve uvězněn Gilberto Rodriguez. Působení kartelu však neskončilo, jelikož se David, Miguelův syn se nenechá zatknout a nadále tak způsobuje nejen agentům DEA, ale i celému Cali potíže.


(Pacho si vychutnává vítězství, foto: Netflix)

Peña se vydává za Jorgem. Potřebuje od něj informace ohledně Pallomariho, který by měl mít informace o přísunu peněz od Kartelu z Cali na Samperovu prezidentskou kampaň. David však jde po Pallomarim také, zahajuje se závod o to, kdo se dostane k Pallomarimu první. Pallomari se mezitím rozhoduje o tom, jestli se má přihlásit na policii, anebo opustit Cali.

Javier se vydává za přítelem Pallomariho manželky Patrície Fredym, který mu má prozradit, kde se Pallomari a jeho rodina nachází. Fredy o všem informuje Patricii. Celý hovor odposlouchává Jorge a Feistl, kteří zjistí, odkud Patrícia volala.

María Salazarová navštíví Dona Orlanda, který je jedním z šéfů Kartelu ze Severního údolí a žádá ho o ochranu.

(María mění stranu, foto: Netflix)

Dále zjišťujeme, že chce Fredy prodat informace o Pallomarim Davidovi, který je jeho nabídkou velice zaujat. David však nechce vyjednávat a začne tedy Fredymu sekat do ruky sekáčkem na maso. Fredy podlehne a vše Davidovi vyzradí.

Agenti DEA se dostanou k Pallomarim dříve než David. Mezitím, co Javier a zbytek týmu vyslýchá Pallomariho, nastoupí k Jorgemu do auta Navegante. Pallomari a jeho rodina si mezitím zabalí své věci a vydávají se na ulici, kde už netrpělivě vyčkává Navegante. Vše skončí tím, že Jorge Naveganteho zastřelí a Pallomariho rodina úspěšně odjede do bezpečí.

O všem se dozvídá David, který v záchvatu vzteku vyleze z restaurace, ve které měl svou základnu a rozhodne se, že jedou na letiště, kde se vším skoncují. Když se však připravují na odjezd, přijede auto plné členů Kartelu ze Severního údolí a Davida zastřelí. Jorge a spol. se tedy bezpečně dostávají na letiště, odkud se chtějí dostat do USA, aby mohl Pallomari svědčit. Díky jeho svědectví se dostane na veřejnost informace o tom, že má Samper spojitost s Kartelem z Cali.

(Bratři jsou vydáváni do USA, foto: Netflix)

Javier je ze situace v Kolumbii nešťastný, neví, jak porazit kmotry z Cali. Rozhodne se proto promluvit nahlas a dá rozhovor do novin. Tento rozhovor obrátí celou Kolumbii vzhůru nohama, jak už politicky, tak i ekonomicky.

Ke konci se podíváme za kmotry z Cali a jejich osudem. Chepe utíká z vězení a vydává se hledat nová spojenectví. Jeho tělo je pak nalezeno na silnici uprostřed Cali. Pacho, který zůstal ve vězení, je nakonec zastřelen jedním z příslušníků Kartelu ze Severního údolí. Bratři Rodriguezové jsou vydáni do Ameriky.

Na konci se podíváme za Javierem a jeho otcem. Z jejich rozhovoru se dozvídáme, že agent DEA už skočil a že chce začít nový život. Celá série je pak zakončena Peňovým pohledem přímo na nádhernou krajinu Texasu. Zůstane opravdu Javier mimo veškeré dění?

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Stav překladu

Titulky k novému seriálu Narcos: Mexico, najdete na novém webu.

Upoutávka na Narcos: Mexico

Thumbnail Play icon

Reklama

Novinky

O čem bude čtvrtá série Narcos?

O čem bude čtvrtá série Narcos?

Třetí série seriálu Narcos byla odvysílaná před několika měsíci a již se začalo spekulovat o čtvrté sérii. Pojďme si shrnout základní informace, které dosud víme.

Fotky

Fotky

Momentky

Momentky

Nejoblíbenější postavy

Najdete nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama