Only Murders in the Building (Jen vraždy v budově)
85/100 - 22×

Only Murders in the Building(Jen vraždy v budově)

Tři newyorští obyvatelé, kteří se vzájemně neznají, sdílí jeden oblíbený koníček, a to ten, že jsou posedlí řešením skutečných případů. Ani jeden z nich však netuší, že se brzy ocitnou uprostřed jednoho.

USA | 2021 | Pauza
vysílání
4 sezóny | Hulu | 30 minut
žánr
Detektivní, Komedie, Krimi
hrají
Steve Martin (Charles-Haden Savage), Martin Short (Oliver Putnam), Selena Gomez (Mabel Mora), Aaron Dominguez (Oscar), Amy Ryan (Jan), Tina Fey (Cinda Canning), Jane Lynch (Sazz Pataki), Jayne Houdyshell (Bunny Folger), Nathan Lane (Teddy Dimas), Adina Verson (Poppy White), Cara Delevingne (Alice Banks), Jackie Hoffman (Uma Heller), Michael Cyril Creighton (Howard Morris), Da'Vine Joy Randolph (Donna Williams),

Do čtvrté série se vrátí Meryl Streep a obsazení posílí dvě další hvězdná jména

Do čtvrté série se vrátí Meryl Streep a obsazení posílí dvě další hvězdná jména

Herečka Meryl Streep si zopakuje roli Loretty Durkin, kterou hrála ve třetí sérii seriálu.

2 0
25.2.2024

Seriál Only Murders in the Building, který vytvořili Steve Martin a John Hoffman, sleduje Charlese-Haden Savage (Martin), Olivera Putnama (Martin Short) a Mabel Moru (Selena Gomez), tři sousedy z newyorského bytu zvaného Arconia, kteří se spojí, aby společně natočili podcast o skutečném zločinu, o vraždách svých sousedech, z nichž jsou neustále obviňováni.

Přesné detaily zápletky 4. série jsou zatím utajovány, i když je známo, že sezóna začne výletem hlavní trojice do Los Angeles a poté se vrátí do New Yorku.

Foto: Variety

Obsazení navíc posílí dvě herecká jména. Prvním z nich je herečka Molly Shannon, která se k seriálu připojí jako vedlejší postava. Molly Shannon je známá především díky účinkování v pořadu Saturday Night Live, kde hrála šest sezón od roku 1995 do roku 2001. Naposledy si zahrála po boku Florence Pugh a Morgana Freemana ve filmu A Good Person a hrála Pat po tři sezóny seriálu The Other Two na stanici Max (dříve Comedy Central).

Druhým přítůstkem je herečka Eva Longoria, která je posledním novým členem hereckého obsazení oznámeným pro novou sezónu populárního komediálního seriálu. Přesné informace o postavě, kterou bude Longoria hrát, jsou zatím utajeny. Longoria je známá především díky hlavní roli v seriálu stanice ABC Desperate Housewives, za kterou byla v roce 2006 nominována na Zlatý glóbus. Známá je také díky účinkování v The Young and the Restless a Telenovela, který také produkovala. Objeví se v seriálu Apple TV+ Land of Women, na kterém se podílí i jako výkonná producentka.

Zdroj: Variety

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Nepřehlédněte

Oblíbené detektivní trio se vrátí ve čtvrté sérii

Oblíbené detektivní trio se vrátí ve čtvrté sérii

Společnost Hulu obnovila seriál Only Murders in the Building pro čtvrtou sezónu. Zpráva přišla ve stejný den, kdy Hulu zveřejnilo finále třetí série.

Reklama

Nejlepší epizody 3. série

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny herců

Momentka

Momentka

Sledujte nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama