Only Murders in the Building
86/100 - 7×

Only Murders in the Building

Tři newyorští obyvatelé, kteří se vzájemně neznají, sdílí jeden oblíbený koníček, a to ten, že jsou posedlí řešením skutečných případů. Ani jeden z nich však netuší, že se brzy ocitnou uprostřed jednoho.

USA | 2021 | Pauza
vysílání
2 sezóny | Hulu | 30 minut
žánr
Detektivní, Komedie, Krimi
hrají
Steve Martin (Charles-Haden Savage), Martin Short (Oliver Putnam), Selena Gomez (Mabel Mora), Aaron Dominguez (Oscar), Amy Ryan (Jan)

Postavy

 • Charles-Haden Savage

  Charles-Haden Savage

  Bývalý herec v částečném důchodu. Býval hvězdou detektivního seriálu Brazzos, kde hrál hlavní postavu detektiva Brazzose. Žije v Arconii osamělým životem, občas si zajde na nějaký konkurz.

  Sezóny 1
  2021 -
 • Oliver Putnam

  Oliver Putnam

  Broadwayský režisér, který kvůli svým bláznivým nápadům na divadelní hry prodělal veškeré peníze a ztratil kvůli tomu rodinu. Miluje dipy a hummus, jídlo zdarma a je známý pro svou upřímnost.

  Sezóny 1
  2021 -
 • Mabel Mora

  Mabel Mora

  Mladá umělkyně, která žije v Arconii v bytě její tety. Byt postupně a pomalu renovuje. Ráda poslouchá podcasty o zločinech a díky tomu se spojí s Charlesem a Oliverem. Je hodně uzavřená a nerada se svěřuje se svojí minulostí.

  Sezóny 1
  2021 -
 • Oscar

  Oscar

  Propuštěný vězeň, který seděl za vraždu své přítelkyně Zoe, jenž někdo zabil strčením z budovy dolů. Snaží se dát do pořádku svůj život a postavit se na vlastní nohy.

  Sezóny 1
  2021 -
 • Jan

  Jan

  Profesionální hráčka na fagot, žijící v Arconii. Začne si rozumět s Charlesem, se kterým jde několikrát na večeři a naváže s ním vztah.

  Sezóny 1
  2021 -

Stav překladu

Epizoda S01E10: Open and Shut

cz100%
DOKONČENO

Překlad: @massa1970

Epizodu nezapomeňte ohodnotit

Ohodnoťte Treadstone

Nepřehlédněte

Proč se dívat na Only Murders in the Building?

Proč se dívat na Only Murders in the Building?

Před nedávnem získal seriál Only Murders In The Building druhou sérii. A není divu. Show slaví úspěch nejen u fanoušků, ale také u kritiků a stala se nejsledovanějším seriálem na stanici Hulu. To nejsou ale jediné důvody, proč dát seriálu šanci.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny herců

Sledujte nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama