Only Murders in the Building (Jen vraždy v budově)
85/100 - 22×

Only Murders in the Building(Jen vraždy v budově)

Tři newyorští obyvatelé, kteří se vzájemně neznají, sdílí jeden oblíbený koníček, a to ten, že jsou posedlí řešením skutečných případů. Ani jeden z nich však netuší, že se brzy ocitnou uprostřed jednoho.

USA | 2021 | Pauza
vysílání
4 sezóny | Hulu | 30 minut
žánr
Detektivní, Komedie, Krimi
hrají
Steve Martin (Charles-Haden Savage), Martin Short (Oliver Putnam), Selena Gomez (Mabel Mora), Aaron Dominguez (Oscar), Amy Ryan (Jan), Tina Fey (Cinda Canning), Jane Lynch (Sazz Pataki), Jayne Houdyshell (Bunny Folger), Nathan Lane (Teddy Dimas), Adina Verson (Poppy White), Cara Delevingne (Alice Banks), Jackie Hoffman (Uma Heller), Michael Cyril Creighton (Howard Morris), Da'Vine Joy Randolph (Donna Williams),

Postavy

 • Charles-Haden Savage

  Charles-Haden Savage

  Bývalý herec v částečném důchodu. Býval hvězdou detektivního seriálu Brazzos, kde hrál hlavní postavu detektiva Brazzose. Žije v Arconii osamělým životem, občas si zajde na nějaký konkurz.

  Sezóny 2
  2021 -
 • Oliver Putnam

  Oliver Putnam

  Broadwayský režisér, který kvůli svým bláznivým nápadům na divadelní hry prodělal veškeré peníze a ztratil kvůli tomu rodinu. Miluje dipy a hummus, jídlo zdarma a je známý pro svou upřímnost.

  Sezóny 2
  2021 -
 • Mabel Mora

  Mabel Mora

  Mladá umělkyně, která žije v Arconii v bytě její tety. Byt postupně a pomalu renovuje. Ráda poslouchá podcasty o zločinech a díky tomu se spojí s Charlesem a Oliverem. Je hodně uzavřená a nerada se svěřuje se svojí minulostí.

  Sezóny 2
  2021 -
 • Oscar

  Oscar

  Propuštěný vězeň, který seděl za vraždu své přítelkyně Zoe, jenž někdo zabil strčením z budovy dolů. Snaží se dát do pořádku svůj život a postavit se na vlastní nohy.

  Sezóny 1
  2021 -
 • Jan

  Jan

  Profesionální hráčka na fagot, žijící v Arconii. Začne si rozumět s Charlesem, se kterým jde několikrát na večeři a naváže s ním vztah.

  Sezóny 2
  2021 -
 • Cinda Canning

  Cinda Canning

  Cinda Canning je moderátorkou podcastu o skutečných zločinech. Má produkční společnost On Air s Cindou Canningovou, která produkuje její podcasty. Cinda je inteligentní a úspěšná a zpočátku vypadá benevolentně, ale později se ukáže, že je arogantní a zlá. Obzvláště příšerná je ke své asistentce Poppy White, ke které se chová jako k nižší bytosti a často ji ponižuje, píská na ni jako pes a hází po ní sešívačky.

  Sezóny 2
  2021 -
 • Sazz Pataki

  Sazz Pataki

  Sazz Pataki je Charlesova kaskadérská dvojnice v kaskadérských kouscích a sexuálních scénách. Sazz je velmi temperamentní a zábavná. Ráda vypráví příběhy o sobě a všech kaskadérských kouscích, které udělala. Nicméně i přes to, že je poněkud sebestředná, je velmi sympatická. Věří, že Charles je úžasný člověk, i když má o sobě nízké mínění.

  Sezóny 2
  2021 -
 • Bunny Folger

  Bunny Folger

  Bunny Folger je šéfkou představenstva Arconia. Bydlí v bytě 12A, vedle Mabel. Bunny nemá ráda Charlese, Mabel a Olivera a má velmi nevrlé chování k většině lidí kromě její kamarádky Umy. Zvláště se jí nelíbí Oliver, protože neplatí stavební poplatky. Je odhodlána dělat věci správně a dodržovat správné protokoly. Ve druhé sezóně je odhaleno, že má pečující a laskavou stránku; je dobrá přítelkyně s Lesterem, je velmi štědrá k Ivanovi a mentoruje Ninu Lin. Hluboce jí záleží na Arconii a jejích obyvatelích, a i když to nemusí vždy dávat najevo konvenčním způsobem, budova pro ni hodně znamená. Má velmi dobrou paměť na případy, kdy se lidé chovali špatně, a suchý smysl pro humor, který projevuje jen zřídka.

  Sezóny 2
  2021 -
 • Teddy Dimas

  Teddy Dimas

  Teddy Dimas je vlastníkem Dimas Delise, sponzor podcastu Only Murders In The Building. Má syna Thea, který je hluchý. Teddy se zdá být přátelským, benevolentním obchodníkem, ale má temnější stránku. Odměňuje ty, kteří jsou mu loajální, ale pokud se mu pokusí ublížit, tak úder vrátí.

  Sezóny 2
  2021 -
 • Poppy White

  Poppy White

  Asistentka moderátorky podcastu Cindy Canning, která se k ní chová špatně a nadřazeně. Poppy ale k Cindy vzhlíží a bere jí jako idol, navíc věří, že jí Cindy každou chvílí povýší, protože si to za svou dobře odvedenou práci zaslouží.

  Sezóny 2
  2021 -
1

Nepřehlédněte

Oblíbené detektivní trio se vrátí ve čtvrté sérii

Oblíbené detektivní trio se vrátí ve čtvrté sérii

Společnost Hulu obnovila seriál Only Murders in the Building pro čtvrtou sezónu. Zpráva přišla ve stejný den, kdy Hulu zveřejnilo finále třetí série.

Reklama

Nejlepší epizody 3. série

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny herců

Momentka

Momentka

Sledujte nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama