Only Murders in the Building (Jen vraždy v budově)
85/100 - 22×

Only Murders in the Building(Jen vraždy v budově)

Tři newyorští obyvatelé, kteří se vzájemně neznají, sdílí jeden oblíbený koníček, a to ten, že jsou posedlí řešením skutečných případů. Ani jeden z nich však netuší, že se brzy ocitnou uprostřed jednoho.

USA | 2021 | Pauza
vysílání
4 sezóny | Hulu | 30 minut
žánr
Detektivní, Komedie, Krimi
hrají
Steve Martin (Charles-Haden Savage), Martin Short (Oliver Putnam), Selena Gomez (Mabel Mora), Aaron Dominguez (Oscar), Amy Ryan (Jan), Tina Fey (Cinda Canning), Jane Lynch (Sazz Pataki), Jayne Houdyshell (Bunny Folger), Nathan Lane (Teddy Dimas), Adina Verson (Poppy White), Cara Delevingne (Alice Banks), Jackie Hoffman (Uma Heller), Michael Cyril Creighton (Howard Morris), Da'Vine Joy Randolph (Donna Williams),

Bunny Folger

Bunny Folger

Bunny Folger je šéfkou představenstva Arconia. Bydlí v bytě 12A, vedle Mabel. Bunny nemá ráda Charlese, Mabel a Olivera a má velmi nevrlé chování k většině lidí kromě její kamarádky Umy. Zvláště se jí nelíbí Oliver, protože neplatí stavební poplatky. Je odhodlána dělat věci správně a dodržovat správné protokoly. Ve druhé sezóně je odhaleno, že má pečující a laskavou stránku; je dobrá přítelkyně s Lesterem, je velmi štědrá k Ivanovi a mentoruje Ninu Lin. Hluboce jí záleží na Arconii a jejích obyvatelích, a i když to nemusí vždy dávat najevo konvenčním způsobem, budova pro ni hodně znamená. Má velmi dobrou paměť na případy, kdy se lidé chovali špatně, a suchý smysl pro humor, který projevuje jen zřídka.

Sezóny 2
2021 -

Foto: Hulu

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Nepřehlédněte

Oblíbené detektivní trio se vrátí ve čtvrté sérii

Oblíbené detektivní trio se vrátí ve čtvrté sérii

Společnost Hulu obnovila seriál Only Murders in the Building pro čtvrtou sezónu. Zpráva přišla ve stejný den, kdy Hulu zveřejnilo finále třetí série.

Reklama

Nejlepší epizody 3. série

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny herců

Momentka

Momentka

Sledujte nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama