Orange Is the New Black Oranžová by mohla dostat svůj sequel

Oranžová by mohla dostat svůj sequel

Oranžová by mohla dostat svůj sequel

Sedmá řada seriálu má být poslední, což neznamená, že bychom se se seriálem museli dočista rozloučit. Studio Lionsgate TV zvažuje pokračování.

19 5
20.11.2018

Doba jde rychle kupředu. Seriál ještě neskončil a televizní studia již zvažují, jak z oblíbené značky dostat ještě něco víc. Většinou se televizní stanice uchýlí ke spin-offu, ve kterém si vyberou oblíbenou postavu a postaví na ní příběh.

Podobného osudu se může dočkat i seriál Orange Is the New Black. Netflix oznámil, že sedmá řada bude zcela jistě poslední. To se nelíbí řediteli studia Lionsgate TV, které seriál produkuje. Rádi by v seriálu pokračovali. Tedy až nadejde vhodná chvíle.


Zatím je tedy případné pokračování jen přáním Kevina Beggse, ale pro fanoušky seriálu je to zcela jistě dobrá zpráva. Ať to v příštím roce skončí jakkoliv, nemusí to být poslední slovo našich oblíbených postav.

Komu by se případný sequel měl podle vás věnovat?

Foto: Netflix

Diskuze /8

megary

Nechcem hovoriť úplne za všetkých ale predsalen budem… :D

Myslím, že sme sa postupom času presvedčili o tom, že dušu tohto seriálu netvorí ani tak Piper alebo Alex ako všetky ostatné ženy, ktoré seriál predstavil.

Ak si predstavím seriál bez Piper, asi by mal podstatne horší štart a možno by ani nenadobudol takú popularitu. Avšak, pokojne mohli v druhej sérii jej rolu zredukovať z hlavnej na vedľajšiu a sústrediť sa na inú z väzenkýň a potom v tom pokračovať. Samozrejme so zachovaním centrických epizód. :)

Posledných pár sezón tam ani Alex ani Piper nie sú podľa mňa relevantné a už skôr prekážajú.

#2 Natalia7 #5 shootx
21.11.2018 | 0:23:40
Natalia7

#1 megary: súhlasím a veľmi vítam spin-off. ukončenie seriálu ma zaskočilo. taktiež ma zaujímajú skôr príbehy všetkých väzenkýň a flashbacky o tom, ako sa do väzenia dostali. vôbec by mi nevadilo ak by to bolo bez piper a alex. odporúčam austrálsky seriál Wentworth – aj keď je temnejší ako OITNB

#3 caramba #8 Erwell
21.11.2018 | 14:41:03
caramba

#2 Natalia7: Z Wentworth sa uz stava telenovela.

#4 Natalia7
21.11.2018 | 20:52:28
Natalia7

#3 caramba: nevidela som posledne 2 serie – môže byť

22.11.2018 | 8:38:42
shootx

#1 megary: Me prekvapilo dotahnuti linky Piper, jeji charakter spis vtahuje do serialu nyni uz ho netahne.

22.11.2018 | 15:15:54
Neddiiik

Mohli by po ukončení seriálu udělat sequel z ostatními vězenkami jako jsou třeba Red, Daya, Maritza and Flaca, Nicky a další super postavy.

23.2.2019 | 15:58:43
Nett

doufám, že bude pokračování.. tento konec 7 série se mi nelíbí :D

27.7.2019 | 14:09:30
Erwell

#2 Natalia7: Wentworth je rozhodně lepší než Orange. Zatím se nestalo, že by mě nějaký díl nebavil.. Ale samozřejmě, každému se líbí něco jiného.. Šestou sérii Orange jsem jen přeskákala, protože mě to vůbec nebavilo a na sedmou zatím koukám, dokoukala jsem třetí díl, ale nic moc teda, abych pravdu řekla.

27.7.2019 | 16:09:00
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Titulky k sedmé sérii

Epizoda S07E13: Here's Where We Get Off

cz100%
DOKONČENO

Novinky

Začala poslední série seriálu

Začala poslední série seriálu

Je tomu již pár dní, kdy světlo světa spatřila sedmá série z dílny Netflixu o vězeňkyních z Litchfieldu. Jak již bylo dopředu avizováno, jde o poslední sérii, kterou bude seriál ukončen. Na co se můžeme těšit?

Reklama

Fotky z instagramu

Fotky z instagramu

Reklama

Zajímavosti

Crazy Eyes v talk show Stephena Colberta

Crazy Eyes v talk show Stephena Colberta

Herečka Uzo Aduba byla hostem večerní talk show Stephena Colberta, ve kterém prozradila něco o sobě a Suzanne „Crazy Eyes“ Waren, kterou hraje. V článku si rozhovor můžete přehrát s českými titulky.

KNIHA 'OITNB' K PRODEJI V ČR

Knihu ‚Oranžová je nová černá‘ si můžete objednat u společnosti Grada právě ZDE

Sledujte nás na sociálních sítích