Orange Is the New Black (Holky za mřížemi) Popis

Orange Is the New Black

Orange Is the New Black

Dramatický příběh částečně odrážející skutečný příběh sepsaný ve stejnojmenném biografickém románu spisovatelky Piper Kerman. Hlavní hrdinka se dostala na patnáct měsíců do vězení za pašování peněz drogového kartelu.

Piper dostihne trest za mladickou nerozvážnost, které se dopustila, když se zapletla s ženou, jež byla součástí skupiny pašeráků drog. Je odsouzena a umístěna do nápravného zařízení, kde se setkává s úplně jiným světem. Světem žen a osudů, o kterých člověk za zdí nemá mnohdy ani potuchy. Seriál odráží nejen její příběh, ale i životy a cesty lidí kolem ní. Dočká se Piper nápravy, kterou od ní systém žádá, nebo ji to naopak zatvrdí a změní k nepoznání?

Thumbnail Play icon

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
pepab

Od začátku do konce super. Hrozně návykový.

3.4.2021 | 12:16:41
BarryZ

Mám ráda prostředí z věznice, protože mi to je hodně blízké :-) Nemohu říci, že by byl nejlepší, ale tak jako Wentworth, Vis a vis, Avlu… mám i toto velmi ráda :-) Také mohu potvrdit s 5 ti hvězdičkami.

17.2.2021 | 0:03:46
Balerion

Dozorce Luschek: „Princezna sla na dalsi potrat. Kdyz to kral zjistil, rozzuril se a zavrel ji do konce zivota do veze. Konec.“ Dalsi dozorce: „To bych udelal taky.“ Dozorkyne: „Vy jste zrudy..“ :-D :-D

24.9.2020 | 14:55:20
twdlover

Srdcová záležitost

12.9.2020 | 19:29:06
FValek

Nejlepší seriál na světě.

11.9.2020 | 5:08:30
RedRose

Proč matku s dcerou hrají herečky (Rodriguez a Polanco), které jsou věkem pouze 2 roky od sebe?!

Velice kvalitně zpracovaný seriál z prostředí ženské věznice. Humor je tady černý, ale drama asi převládá. Postupně se seznamujeme s osudy spousty žen z velkého spektra jak etnického tak náboženského, odhaluje se nám korupce a některé zvláštnosti vězeňského systému USA a jako celek to funguje velice dobře. Ale s příchodem 5 série nastává zlom, kdy původní seriál vzpourou ve vězení končí a 6–7 série je vlastně jiný seriál. Děj je rozdrobený mezi spoustu nových postav, v novém prostředí a celkově to ztratilo atmosféru prvních čtyř sérií… 6–7 nebyly vysloveně špatné, ale byly prostě hodně jiné. Přesto všechno je seriál ukončen tak, že by mu to desítky zaříznutých seriálů mohly jen závidět.

8.9.2020 | 10:41:51
Lucifrid

První dvě řada super, druhá fajn, ale dál už jsem nekoukala, začalo to být na jedno brdo. Za první dvě řady 80 %.

webmaster, korektor
7.8.2020 | 21:19:55
gab-iii

Super,škoda,že je konec.Hodně jsem se bavila :-)

4.4.2020 | 18:16:54
zsn

Nebavily mne ty filosofické vložky.

25.1.2020 | 10:10:41
EEvička

Nejlepší!

25.9.2019 | 10:24:15
1

Titulky k sedmé sérii

Epizoda S07E13: Here's Where We Get Off

cz100%
DOKONČENO

Novinky

Začala poslední série seriálu

Začala poslední série seriálu

Je tomu již pár dní, kdy světlo světa spatřila sedmá série z dílny Netflixu o vězeňkyních z Litchfieldu. Jak již bylo dopředu avizováno, jde o poslední sérii, kterou bude seriál ukončen. Na co se můžeme těšit?

Reklama

Fotky z instagramu

Fotky z instagramu

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Zajímavosti

Crazy Eyes v talk show Stephena Colberta

Crazy Eyes v talk show Stephena Colberta

Herečka Uzo Aduba byla hostem večerní talk show Stephena Colberta, ve kterém prozradila něco o sobě a Suzanne „Crazy Eyes“ Waren, kterou hraje. V článku si rozhovor můžete přehrát s českými titulky.

KNIHA 'OITNB' K PRODEJI V ČR

Knihu ‚Oranžová je nová černá‘ si můžete objednat u společnosti Grada právě ZDE

Sledujte nás na sociálních sítích