Orange Is the New Black (Holky za mřížemi) Nicky Nichols

Nicky Nichols

Nicky Nichols

Nicky je silně extrovertní osůbka, která celé prostředí osvětluje jen svojí přítomností. Je jednou z hlavních svěřenců Red, kterou ona sama vždy brala za náhradní matku. Nicky má silně pohnutou feťáckou minulost. Red jí dostala nad hladinu a pomáhá jí se tam udržet. Nicky je postrachem pro všechny ženy v okolí, protože svoji závislost si vynahrazuje lovením žen v revíru věznice. Oplývá silným charismatem a všichni ji respektují.

Sezóny 4
2013 -

Obvinění držení a užívání drog
Trest tři plus dva roky
Práce ve věznici elektrikář
Vězeňský gang spolek Red

MinulostNicky pochází z bohaté rodiny, kdy měla všeho dostatek a stala se z ní unuděná dospívající žena. Sklouzla k drogám a snažila se svými výstřelky zaujmout svoji matku, která ji opomíjela. Nakonec skončila v nemocnici s infekcí a musela podstoupit operaci srdce. Matka ji zavrhla a odstěhovala se do Brazílie se svým přítelem Paolem.
Když nastoupila výkon trestu prošla si drsným detoxikačním obdobím. Red se stala její oporou a udělala si z ní dceru takřka vlastní.

1. série


Nicky se dostala z nejhoršího venku. Zbavila se závislosti a pracuje pro Red. V průběhu první série poznáme, že je velice chytrá a vnímavá, má nos na lidi, a proto se velice rychle stane s Alex i Piper kamarádkou. Prožívá intenzivní románek s Lornou Morello. Když tento vztah skončí, je znát, že ji to úplně jedno nebylo, ale rychle se posune dál. Když se pokazí věci mezi Piper a Alex, využije toho a sblíží se s Alex.

2. série


Nicky hýří životem, jak to jen v rámci vězeňského prostředí jde. Snaží se Red opět získat místo na výsluní a je uvedena v pokušení, když se jí do ruky dostanou drogy. S bývalou přítelkyní Lornou Morello upevní svůj přátelský vztah. Hýří ještě větším neochvějným vtipem než dříve a události, i když malého rázu, s její přítomností nabývají na intenzitě.

Fotogalerie postavy k druhé sérii

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
TheSeventy

Jedna z mých oblíbených postav, občas jí to ujede, ale jinak je super.

16.2.2021 | 12:32:18
Tralery

Sledovat přes 5 sezón příběh o tom, jak je ustavičně a neponaučitelně náviková, mě opravdu již delší dobu nebere. Hlavně že má tahle holčička na všechno a vždy tu svoji rádoby bossy odpověď.

21.3.2019 | 17:18:30
Wertcha

Dobrá postava. Hodná holka, co dokáže být loajální, dokud to není na její vlastní úkor. V 6. sérii je super její flash back z bat micva. Občas je šílenější, než je obecný standard postav tohoto seriálu :)

15.8.2018 | 8:08:41
luckametelkova

Natasha Lyonne je naprosto úžasná herečka a Nicky Nichols je moje nejoblíbenější postava! <3 :)

22.6.2017 | 15:34:59
WILLIAM_MOINSPIELD

Docela mě sere tím, jak se furt točí jenom kolem sví závislosti na herionu. Když neřeší nic vážnýho a je jí tam poskrovnu, tak to bombí, ale v globalním měřítku mě unavuje.

8.9.2016 | 0:50:08
Messpeerless

Nejlepší postava, je škoda, že odešla.

26.6.2016 | 8:31:27
UnicornPorn

super !!! :-)

1.7.2015 | 0:04:11
Sigin

úplně snad nejlepší =) dík moc

20.6.2014 | 9:19:29
Laonale

Alex|Nicky|Lor­na|Red… nejlepší postavy. :)

16.6.2014 | 15:59:26
Ojika

Nejlepší postava. :)

16.6.2014 | 12:08:33

Titulky k sedmé sérii

Epizoda S07E13: Here's Where We Get Off

cz100%
DOKONČENO

Novinky

Začala poslední série seriálu

Začala poslední série seriálu

Je tomu již pár dní, kdy světlo světa spatřila sedmá série z dílny Netflixu o vězeňkyních z Litchfieldu. Jak již bylo dopředu avizováno, jde o poslední sérii, kterou bude seriál ukončen. Na co se můžeme těšit?

Reklama

Fotky z instagramu

Fotky z instagramu

Reklama

Zajímavosti

Crazy Eyes v talk show Stephena Colberta

Crazy Eyes v talk show Stephena Colberta

Herečka Uzo Aduba byla hostem večerní talk show Stephena Colberta, ve kterém prozradila něco o sobě a Suzanne „Crazy Eyes“ Waren, kterou hraje. V článku si rozhovor můžete přehrát s českými titulky.

KNIHA 'OITNB' K PRODEJI V ČR

Knihu ‚Oranžová je nová černá‘ si můžete objednat u společnosti Grada právě ZDE

Sledujte nás na sociálních sítích