Orange Is the New Black (Holky za mřížemi)
92/100 - 223×

Orange Is the New Black(Holky za mřížemi)

Dramatický příběh částečně odrážející skutečný příběh sepsaný ve stejnojmenném biografickém románu spisovatelky Piper Kerman. Hlavní hrdinka se dostala na patnáct měsíců do vězení za pašování peněz drogového kartelu.

USA | 2013 | Ukončeno
vysílání
7 sezón | Netflix | 42 minut
žánr
Drama
hrají
Taylor Schilling (Piper Chapman), Laura Prepon (Alex Vause), Natasha Lyonne (Nicky Nichols), Taryn Manning (Tiffany Doggett), Yael Stone (Lorna Morello), Kate Mulgrew (Galina Reznikov), Uzo Aduba (Suzanne Warren), Danielle Brooks (Tasha Jefferson), Samira Wiley (Poussey Washington), Lea DeLaria (Carrie Black), Nick Sandow (Joe Caputo), Matt Peters (Joel Luschek), Laverne Cox (Sophia Burset), Jessica Pimentel (Maria Ruiz), Laura Gómez (Blanca Flores)

S05E12: Tattoo You

S05E12: Tattoo You

Maria pouští dozorce na svobodu. Na internet se dostane video o mučení vězeňkyň Piscatellou.Tiffany se dostává na svobodu. Nicky uvěří, že Lorna je skutečně těhotná. Na Lindu se obrátí hněv vězeňkyň.

sk
9.6.2017
1 hodina

Scénář: Tara Herrmann & Carolina Paiz
Režie: Mark A. Burley

Foto: NetflixHodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
MR.pajro CZ

Taystee je prostě greedy bitch

24.2.2021 | 23:10:05
RedRose

Jako já chápu, jak to myslela, ale zachovala se jako kráva, že tu výhru nepřijala… Nehledě k faktu, že to neměla rozhodnout sama…

4.9.2020 | 20:31:45
Jiri007

Dobry dil, musim řict ale že měli na ty podminky přistoupit přece si toho vymohli dost když na začatku nebylo teměř nic proveditelne, jinak musim řict že Pennsatucky to ma v klidu ted bych nechtěl byt ve věznici a to že Piper požadala Alex o ruku to jsem nečekal.

redaktor
18.6.2020 | 16:19:19

Novinky

Začala poslední série seriálu

Začala poslední série seriálu

Je tomu již pár dní, kdy světlo světa spatřila sedmá série z dílny Netflixu o vězeňkyních z Litchfieldu. Jak již bylo dopředu avizováno, jde o poslední sérii, kterou bude seriál ukončen. Na co se můžeme těšit?

Reklama

Fotky z instagramu

Fotky z instagramu

Nejoblíbenější postavy

Zajímavosti

Crazy Eyes v talk show Stephena Colberta

Crazy Eyes v talk show Stephena Colberta

Herečka Uzo Aduba byla hostem večerní talk show Stephena Colberta, ve kterém prozradila něco o sobě a Suzanne „Crazy Eyes“ Waren, kterou hraje. V článku si rozhovor můžete přehrát s českými titulky.

KNIHA 'OITNB' K PRODEJI V ČR

Knihu ‚Oranžová je nová černá‘ si můžete objednat u společnosti Grada právě ZDE

Sledujte nás na sociálních sítích

Filtr seriálů
Reklama