Outer Banks
91/100 - 37×

Outer Banks

Skupina čtyř přátel z Outer Banks v Severní Karolíně se snaží zjistit, co se stalo pohřešovanému otci jednoho z nich. Během toho však narazí na záhadný poklad, který se ztraceným otcem souvisí.

USA | 2020 | Pauza
vysílání
4 sezóny | Netflix | 45 minut
žánr
Dobrodružný, Drama, Mysteriózní
hrají
Chase Stokes (John B Routledge), Rudy Pankow (JJ Maybank), Madison Bailey (Kiara Carrera), Jonathan Daviss (Pope Heyward), Madelyn Cline (Sarah Cameron), Austin North (Topper Thornton), Drew Starkey (Rafe Cameron), Charles Esten (Ward Cameron)

Outer Banks - Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
akashko12

Má to skvelý vibe, úplne to milujem. Neustále sa tu niečo deje a nie je čas na oddych, čo mi niekedy príde až veľmi neprirodzené, no aj tak ma to baví. Postavy sú pekne spracované. Neustále hľadanie nového pokladu ma baví pozerať, aj keď to veľa krát nedáva zmysel, treba vypnúť hlavu a užívať si to. 100%

redaktor
4.4.2023 | 16:17:06
safiradrak

Seriál evokuje letní uvolněnou atmosféru. Je příjemně akční, není tam moc „hluchých“ míst, kdy by se nic nedělo. Postavy jsou dobře vymyšelné, žádná z nich není černobílá, žádná není jenom dobrá nebo jenom špatná. Zejména postavy Warda a Johna B staršího prochází zajímavým vývojem, oba mě neustále překvapovali. Červená nit ve formě hledání pokladu mě dost baví, vždycky jsem byla na podobné seriály a filmy zatížená :) Těším se na 4. řadu!

28.2.2023 | 11:04:18
Jamas

Len nech je pokracovanie. Bavilo ma to…

28.5.2020 | 12:35:58
tete03

Seriál nahodil skvěle letní vibes.. Byla to jízda!

20.4.2020 | 19:36:12

Stav titulků

Epizoda S03E10: Secret of the Gnomon

cz100%
DOKONČENO

Titulky pocházejí z Netflixu.

Po zhlédnutí nezapomeňte ohodnotit epizodu a také celý seriál.

Nepřehlédněte

Outer Banks se vrátí i počtvrté

Outer Banks se vrátí i počtvrté

Pro všechny plebejce tu máme radostné zprávy. Outer Banks ještě ani nevypustil své epizody třetí série a již nyní s jistotou víme, že to pro seriál nebude konečná. Bylo totiž oznámeno, že si seriál od Netflixu vysloužil prodloužení pro čtvrtou řadu.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Galerie

Galerie

Narozeniny herců

Sledujte nás

Filtr seriálů
Reklama