Outer Banks
91/100 - 37×

Outer Banks

Skupina čtyř přátel z Outer Banks v Severní Karolíně se snaží zjistit, co se stalo pohřešovanému otci jednoho z nich. Během toho však narazí na záhadný poklad, který se ztraceným otcem souvisí.

USA | 2020 | Pauza
vysílání
4 sezóny | Netflix | 45 minut
žánr
Dobrodružný, Drama, Mysteriózní
hrají
Chase Stokes (John B Routledge), Rudy Pankow (JJ Maybank), Madison Bailey (Kiara Carrera), Jonathan Daviss (Pope Heyward), Madelyn Cline (Sarah Cameron), Austin North (Topper Thornton), Drew Starkey (Rafe Cameron), Charles Esten (Ward Cameron)

Rafe Cameron

Rafe Cameron

Nejstarší potomek Warda Camerona. Chová se ke spodině agresivně a má problém se závislostí na drogách, které navíc prodává mezi smetánku.

Sezóny 2
2020 - 2021

Rafe je nejstarším potomkem bohatého byznysmena Warda Camerona. Vždy se od něj očekávalo, že jednoho dne převezme po svém otci rodinný podnik, avšak to se změnilo, když to s ním šlo postupně k horšímu a horšímu. Rafe se totiž rozhodl odejít z vysoké, začal požívat drogy, čímž si na nich vypěstoval závislost, a také prodávat kokain mezi ostatní zbohatlíky.

Rafe se kamarádí s Kelcem a Topperem, který je přítelem jeho mladší sestry Sarah. Tato trojice pohrdá spodinou, mezi kterou patří například parta Plebs, a jelikož si navzájem dělají naschvály, je mezi nimi zlá krev. Z Rafea často vyzařuje negativita a má tak neblahý vliv na své přátelé a vyvolává tím i onen spor mezi těmito dvěma skupinami. Rafe je záludný a manipulativní a sám se vypořádává s psychickými problémy.

(Rafe Cameron. Foto: Netflix)

Rodinní příslušníci:

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Nepřehlédněte

Outer Banks se vrátí i počtvrté

Outer Banks se vrátí i počtvrté

Pro všechny plebejce tu máme radostné zprávy. Outer Banks ještě ani nevypustil své epizody třetí série a již nyní s jistotou víme, že to pro seriál nebude konečná. Bylo totiž oznámeno, že si seriál od Netflixu vysloužil prodloužení pro čtvrtou řadu.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Galerie

Galerie

Narozeniny herců

Sledujte nás

Filtr seriálů
Reklama