Outer Banks Sarah Cameron

Sarah Cameron

Sarah Cameron

Šestnáctiletá dcera boháče Warda Camerona, kterou lidi považují za princeznu smetánky. Má však rebelskou stránku, díky které se nakonec sblíží s Johnem B.

Sezóny 2
2020 - 2021

Sarah Cameronová je dcerou bohatého byznysmena Warda Camerona a jejich rodina patří k místní smetánce. Díky jejich postavení je Sarah mezi mladými považována za jakousi princeznu Outer Banks, která má po svém boku dokonalého přítele Toppera Thorntona. Sarah už má za sebou několik vztahů, avšak žádný jí nevydržel. Je to z toho důvodu, že když už Sarah začíná pociťovat s někým moc blízký vztah, rozhodne se dotyčného odehnat. V tomto se začne Sarah vyvíjet až v době, kdy se více sblíží s Johnem B, nicméně i tak má z takových citů strach a neví, jestli si je má připustit nebo od sebe opět všechny odehnat.

To kromě kluků dělá i jiným lidem. Příkladem je třeba i Kiara, která kdysi bývala její nejlepší kamarádkou, tedy do doby, než ji Sarah ze svého života odehnala a Kiara se tak sblížila s partou Plebs z chudší části města. Sarah je velmi zaměřená na životní prostředí a je velká rebelka, jelikož značně pohrdá bohatým způsobem života a má pletky s lidmi z chudší čtvrti.


(Sarah Cameron. Foto: Netflix)

Rodinní příslušníci:

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Stav titulků

Epizoda S02E10: The Coastal Venture

cz100%
DOKONČENO

Titulky pocházejí z Netflixu.

Po zhlédnutí nezapomeňte ohodnotit epizodu a také celý seriál.

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Galerie

Galerie

Reklama

Narozeniny herců

Sledujte nás