Outer Banks JJ Maybank

JJ Maybank

JJ Maybank

Nejlepší kamarád Johna B, který je skvělý surfař. Potýká se ale s rodinnými problémy, jelikož je k němu jeho otec agresivní.

Sezóny 2
2020 - 2021

JJ je už od třetí třídy nejlepším kamarádem Johna B. Společně s Popem a Kiarou tvoří čtyřčlennou partu Plebs, která tráví čas surfováním, projížďkami na lodi či vyváděním lumpáren. Pro JJ jsou lidi z této party těmi nejdůležitějšími osobami v jeho životě, jelikož matka ho opustila, když byl ještě malý a otec mu to navíc dává za vinu. K tomu všemu je jeho otec dokonce alkoholik a chová se k JJovi agresivně jak fyzicky, tak i psychicky. Proto JJ raději tráví čas co nejdál od svého domova a častokrát přespává u Johna B.

JJ je jedním z nejlepších surfařů v okolí Outer Banks. Také se vyznačuje tím, že dřív jedná, než o něčem popřemýšlí. Snadno vybuchne, avšak zároveň je vždycky pro nějakou velkou legraci a dobrodružství. Občas dokáže být pro své kamarády přítěží, ale jeho loajalita vůči nim je pro ně mnohem přednější, jelikož JJ by se pro ně rozkrájel a pro jejich ochranu by udělal cokoliv, dokonce dal všanc i svůj vlastní život.


(JJ. Foto: Netflix)

Rodinní příslušníci:

  • Luke Maybank (otec)

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Stav titulků

Epizoda S02E10: The Coastal Venture

cz100%
DOKONČENO

Titulky pocházejí z Netflixu.

Po zhlédnutí nezapomeňte ohodnotit epizodu a také celý seriál.

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Galerie

Galerie

Reklama

Narozeniny herců

Sledujte nás