Outer Banks
91/100 - 37×

Outer Banks

Skupina čtyř přátel z Outer Banks v Severní Karolíně se snaží zjistit, co se stalo pohřešovanému otci jednoho z nich. Během toho však narazí na záhadný poklad, který se ztraceným otcem souvisí.

USA | 2020 | Pauza
vysílání
4 sezóny | Netflix | 45 minut
žánr
Dobrodružný, Drama, Mysteriózní
hrají
Chase Stokes (John B Routledge), Rudy Pankow (JJ Maybank), Madison Bailey (Kiara Carrera), Jonathan Daviss (Pope Heyward), Madelyn Cline (Sarah Cameron), Austin North (Topper Thornton), Drew Starkey (Rafe Cameron), Charles Esten (Ward Cameron)

Topper Thornton

Topper Thornton

Typický zbohatlický mladík, který se považuje za naprostou elitu, kvůli čemuž je mezi ním a Plebs zlá krev. Chodí se Sarah Cameronovou.

Sezóny 2
2020 - 2021

Topper je králem mezi mladými, kteří patří ke smetánce v Outer Banks. Sám sebe a své blízké, mezi které patří například jeho nejlepší kamarádi Rafe a Kelce, vidí jako naprostou elitu, kvůli čemuž je velmi namyšlený a mezi ním a Plebs tak vzniká zlá krev. Tyto dvě skupiny si proto často dělají naschvály, protože sebou navzájem pohrdají.

Topper je až po uši zamilovaný do své přítelkyně Sarah Cameronové, avšak pro ni není jejich vztah až tak hluboký a začíná od sebe Toppera odhánět. On se ale nevzdává, protože Sarah je pro něj tou nejdůležitější osobou, pro kterou by udělal cokoliv. Dá se říct, že se k ní chová celkem majetnicky. Topper navíc nemá moc dobrý vztah se svou matkou, která mu dává lecco za vinu a je na něj přísná.

(Foto: Netflix)

Rodinní příslušníci:

  • Cynthia Thornton (matka)

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Nepřehlédněte

Outer Banks se vrátí i počtvrté

Outer Banks se vrátí i počtvrté

Pro všechny plebejce tu máme radostné zprávy. Outer Banks ještě ani nevypustil své epizody třetí série a již nyní s jistotou víme, že to pro seriál nebude konečná. Bylo totiž oznámeno, že si seriál od Netflixu vysloužil prodloužení pro čtvrtou řadu.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Galerie

Galerie

Narozeniny herců

Sledujte nás

Filtr seriálů
Reklama