Outer Banks
91/100 - 37×

Outer Banks

Skupina čtyř přátel z Outer Banks v Severní Karolíně se snaží zjistit, co se stalo pohřešovanému otci jednoho z nich. Během toho však narazí na záhadný poklad, který se ztraceným otcem souvisí.

USA | 2020 | Pauza
vysílání
4 sezóny | Netflix | 45 minut
žánr
Dobrodružný, Drama, Mysteriózní
hrají
Chase Stokes (John B Routledge), Rudy Pankow (JJ Maybank), Madison Bailey (Kiara Carrera), Jonathan Daviss (Pope Heyward), Madelyn Cline (Sarah Cameron), Austin North (Topper Thornton), Drew Starkey (Rafe Cameron), Charles Esten (Ward Cameron)

Kiara Carrera

Kiara Carrera

Členka Plebs, která pochází z bohaté čtvrti, kde její rodiče provozují úspěšnou restauraci. Je jí blízké téma ochrany životního prostředí.

Sezóny 2
2020 - 2021

Kiara, kterou povětšinou ostatní nazývají Kie, je šestnáctiletou hipísačkou, která usiluje o sociální změny a také o ochranu životního prostředí. Je členkou party Plebs, ve které jsou kromě ní John B, JJ a Pope. Ty tři ale spojuje jejich původ v chudší čtvrti, kdežto Kiara pochází z bohatší čtvrti. Její rodiče tam totiž provozují vyhlášenou restauraci, kde Kie i pracuje. Kie měla problém s navozováním vztahů, jelikož sama nevěděla, kde přesně je její místo. Když chodila na školu s dětmi z bohatých rodin, cítila, že nikdo odtamtud jí není blízký a že ji místní neberou jako sobě rovnou (jelikož otec pochází z chudé čtvrti), tedy až na Sarah Cameronovou, ale i jejich kamarádství se pokazilo.

Svou partu však nalezla na opačně straně Outer Banks mezi chudšími, kteří žijí skutečným životem. Společně s dalšími Plebs tráví čas při vyjížďkách na lodi nebo se třeba vydávají za nějakým dobrodružstvím. Její tři kamarádi mají pro Kiaru slabost, ale ona nechce jejich přátelství, které pro ni znamená všechno, nijak ohrozit a proto se nehodlá ani s jedním z nich intimněji sblížit.

(Kiara. Foto: Netflix)

Rodinní příslušníci:

  • Mike Carrera (otec)
  • Anna Carrera (matka)

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Nepřehlédněte

Outer Banks se vrátí i počtvrté

Outer Banks se vrátí i počtvrté

Pro všechny plebejce tu máme radostné zprávy. Outer Banks ještě ani nevypustil své epizody třetí série a již nyní s jistotou víme, že to pro seriál nebude konečná. Bylo totiž oznámeno, že si seriál od Netflixu vysloužil prodloužení pro čtvrtou řadu.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Galerie

Galerie

Narozeniny herců

Sledujte nás

Filtr seriálů
Reklama