Outer Banks
91/100 - 37×

Outer Banks

Skupina čtyř přátel z Outer Banks v Severní Karolíně se snaží zjistit, co se stalo pohřešovanému otci jednoho z nich. Během toho však narazí na záhadný poklad, který se ztraceným otcem souvisí.

USA | 2020 | Pauza
vysílání
4 sezóny | Netflix | 45 minut
žánr
Dobrodružný, Drama, Mysteriózní
hrají
Chase Stokes (John B Routledge), Rudy Pankow (JJ Maybank), Madison Bailey (Kiara Carrera), Jonathan Daviss (Pope Heyward), Madelyn Cline (Sarah Cameron), Austin North (Topper Thornton), Drew Starkey (Rafe Cameron), Charles Esten (Ward Cameron)

Ward Cameron

Ward Cameron

Zámožný byznysmen, který žije v bohaté části Outer Banks. Ačkoliv se navenek může zdát jako starostlivý a srdečný otec, pod povrchem skrývá svou záludnou stránku.

Sezóny 2
2020 - 2021

Ward Cameron je zámožný podnikatel, který žije s rodinou v honosném sídle v lepší části Outer Banks. Sám sice pochází z chudé části ostrovů, ale sám se dokázal vypracovat až k místním nejbohatším obyvatelům.

Ward se navenek jeví jako mírumilovný muž a skvělý otec, ale pod povrchem ukrývá svou manipulativní a vypočítavou stránku. Potají pátrá po zlatě ze ztroskotané lodi Royal Merchant a je tím čím dál více posedlý. Důležitou roli pro něj hraje jeho rodina, především dcera Sarah, kterou se snaží za každou cenu před vším chránit. Naopak k synovi Rafeovi se chová hrubě. Ward chce být místními obyvateli viděn jako velký dobrák a proto i lidem z chudší čtvrti dává pracovní příležitosti, jako třeba Johnovi B, který se mu stará o jeho jachtu. Navíc Ward vidí v Johnovi B velkou část sama sebe, jelikož pocházejí ze stejné čtvrti a oba jsou zvídaví, ochranářští a mají rádi dobrodružství.

(Ward Cameron. Foto: Netflix)

Rodinní příslušníci:

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Nepřehlédněte

Outer Banks se vrátí i počtvrté

Outer Banks se vrátí i počtvrté

Pro všechny plebejce tu máme radostné zprávy. Outer Banks ještě ani nevypustil své epizody třetí série a již nyní s jistotou víme, že to pro seriál nebude konečná. Bylo totiž oznámeno, že si seriál od Netflixu vysloužil prodloužení pro čtvrtou řadu.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Galerie

Galerie

Narozeniny herců

Sledujte nás

Filtr seriálů
Reklama