Outer Banks Popis

Outer Banks

Outer Banks

Skupina čtyř přátel z Outer Banks v Severní Karolíně se snaží zjistit, co se stalo pohřešovanému otci jednoho z nich. Během toho však narazí na záhadný poklad, který se ztraceným otcem souvisí.

Outer Banks je seriálem o životě na stejnojmenném souostroví v Severní Karolíně, kde vedle sebe žijí dvě sociální skupiny – chudí a bohatí. Skupina čtyř přátel z chudší oblasti, která si říká Plebs (v originále Pogues), se snaží zjistit, co se stalo pohřešovanému otci jednoho z nich. Během toho narazí na stopy, které je mohou dovést až k dávno ztracenému pokladu z lodi Royal Merchant. Po tomto pokladu však pátrají i jiní lidé, včetně těch nebezpečných, a všichni si uvědomují, že tento poklad může komukoliv změnit od základů život.

Seriál Outer Banks pochází z produkce streamovacího giganta Netflix, kde se poprvé objevil v dubnu 2020. Tvůrci seriálu je trojice Josh Pate, Jonas Pate a Shannon Burke. Seriál se na Netflixu stal velkým hitem a vysloužil si tak prodloužení pro druhou sérii, jejíž premiéra je stanovena na červenec 2021.


(Čtyřčlenná parta Plebs. Foto: Netflix)

V hlavních rolích se představují:

Trailer k seriálu:

Thumbnail Play icon

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Jamas

Len nech je pokracovanie. Bavilo ma to…

28.5.2020 | 12:35:58
tete03

Seriál nahodil skvěle letní vibes.. Byla to jízda!

20.4.2020 | 19:36:12

Stav titulků

Epizoda S02E10: The Coastal Venture

cz100%
DOKONČENO

Titulky pocházejí z Netflixu.

Po zhlédnutí nezapomeňte ohodnotit epizodu a také celý seriál.

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Galerie

Galerie

Reklama

Narozeniny herců

Sledujte nás