Outer Banks
90/100 - 31×

Outer Banks

Skupina čtyř přátel z Outer Banks v Severní Karolíně se snaží zjistit, co se stalo pohřešovanému otci jednoho z nich. Během toho však narazí na záhadný poklad, který se ztraceným otcem souvisí.

USA | 2020 | Pauza
vysílání
3 sezóny | Netflix | 45 minut
žánr
Dobrodružný, Drama, Mysteriózní
hrají
Chase Stokes (John B Routledge), Rudy Pankow (JJ Maybank), Madison Bailey (Kiara Carrera), Jonathan Daviss (Pope Heyward), Madelyn Cline (Sarah Cameron), Austin North (Topper Thornton), Drew Starkey (Rafe Cameron), Charles Esten (Ward Cameron)

Outer Banks

Outer Banks je seriálem o životě na stejnojmenném souostroví v Severní Karolíně, kde vedle sebe žijí dvě sociální skupiny – chudí a bohatí. Skupina čtyř přátel z chudší oblasti, která si říká Plebs (v originále Pogues), se snaží zjistit, co se stalo pohřešovanému otci jednoho z nich. Během toho narazí na stopy, které je mohou dovést až k dávno ztracenému pokladu z lodi Royal Merchant. Po tomto pokladu však pátrají i jiní lidé, včetně těch nebezpečných, a všichni si uvědomují, že tento poklad může komukoliv změnit od základů život.

Seriál Outer Banks pochází z produkce streamovacího giganta Netflix, kde se poprvé objevil v dubnu 2020. Tvůrci seriálu je trojice Josh Pate, Jonas Pate a Shannon Burke. Seriál se na Netflixu stal velkým hitem a vysloužil si tak prodloužení pro druhou sérii, jejíž premiéra je stanovena na červenec 2021.


(Čtyřčlenná parta Plebs. Foto: Netflix)

V hlavních rolích se představují:

Trailer k seriálu:

Thumbnail Play icon

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Jamas

Len nech je pokracovanie. Bavilo ma to…

28.5.2020 | 12:35:58
tete03

Seriál nahodil skvěle letní vibes.. Byla to jízda!

20.4.2020 | 19:36:12

Stav titulků

Epizoda S02E10: The Coastal Venture

cz100%
DOKONČENO

Titulky pocházejí z Netflixu.

Po zhlédnutí nezapomeňte ohodnotit epizodu a také celý seriál.

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Galerie

Galerie

Narozeniny herců

Sledujte nás

Filtr seriálů
Reklama