Outer Banks John B Routledge

John B Routledge

John B Routledge

Šestnáctiletý mladík, který se snaží vypátrat, jak došlo ke zmizení jeho otce a jak s tím souvisí jeho výzkum o potopené lodi se zlatem.

Sezóny 2
2020 - 2021

John B, celým jménem John Booker Routledge, je mladíkem, který je vůdcem party Plebs, kterou kromě něj tvoří jeho nejlepší kamarádi JJ, Pope a Kiara. Tato čtveřice spolu neustále tráví čas a jednou se jim poštěstí dostat se k informacím o potopené lodi, která zjevně na palubě převážela zlato. Pro Johna B je to velká věc, protože touto lodí byl celý život posedlý jeho otec John Routledge, přezdívaný Velký John, který se před pár měsíci ztratil na moři a všichni jej považují za mrtvého. Tedy všichni kromě Johna B, který věří, že je jeho otec někde naživu. John B tak žije nyní sám, jelikož matku neviděl už od svých tří let, když odjela do Colorada.

Život Johna B také velmi ovlivní jeho bližší poznání Sarah Cameronové, která patří ke smetánce a kterou John B vždy považoval za namyšlenou holku, která se utápí v penězích. John B ale dokáže nahlédnout pod její skořápku a to, co tam najde, se mu natolik zalíbí, že je schopen pro Sarah riskovat i svůj vlastní život.


(John B. Foto: Netflix)

Rodinní příslušníci:

  • John Routledge (otec)
  • Teddy (strýc)

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Stav titulků

Epizoda S02E10: The Coastal Venture

cz100%
DOKONČENO

Titulky pocházejí z Netflixu.

Po zhlédnutí nezapomeňte ohodnotit epizodu a také celý seriál.

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Galerie

Galerie

Reklama

Narozeniny herců

Sledujte nás