Person of Interest (Lovci zločinců) Joss Carter

Joss Carter

Joss  Carter

Joss Carterová je zásadová a drsná policistka se smyslem pro spravedlnost, která pracuje jako detektiv na oddělení vražd a časem se stává členem týmu Harolda Finche a Johna Reese.

Sezóny 3
2011 - 2014

Thumbnail Play icon
Joss Carterová je zásadová a drsná policistky se smyslem pro spravedlnost. Pracuje jako detektiv na oddělení vražd v New Yorku a zpočátku je hlavní osobou jdoucí po „muži v obleku“ (Johnu Reesovi). Čím se však dostává hlouběji k jednotlivým případům a blíže k Johnovi, zjišťuje, že on a Harold opravdu zachraňují životy a nakonec se k nim přidává, aby jen nemusela čekat, až někdo zavolá, že se zločin již stal. Harold Finch a John Reese tak mají na policejním okrsku dalšího policistu (prvním je Lionel Fusco), který jim může krýt záda.

Joss Carterová byla v deváté epizodě třetí série zavražděna posledním zbývajícím členem HR (spolku špinavých policistů) Simonsem, protože chránila Johna Reese, do kterého se zamilovala. !

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Kalam

Nejlepší ženská postava seriálu

24.4.2018 | 21:53:48
Marcus Flavius

Chybíš mi Joss

31.3.2014 | 22:17:21

Konec se blíží

Co nás čeká ve finále?


Poslední záběr

POI Noir, The final scene shot of #personofinte­rest #thend

Fotka zveřejněná uživatelem Chris Fisher (@widgetfactoryco), <time style=" font-family:Arial,sans-serif; font-size:14px; line-height:17px;" datetime=„2016–06–17T16:46:29+0­0:00“>Čen 17, 2016 v 9:46 PDT</time>


Trailer: Sbohem

Thumbnail Play icon

Hlasujte: Kdo (ne)přežije finále?

Kdo zemře během finále seriálu?

45%
26%
13%
8%
8%
197 hlasů

Podělte se o své tipy!

Reklama

Nolanův nový seriál

Jonathan Nolan chystá nový seriál

Jonathan Nolan chystá nový seriál

Jonathan Nolan chystá ve spolupráci s J.J. Abramsem nový sci-fi seriál s názvem Westworld. Více se o jeho novém projektu pro HBO dočtete uvnitř článku.

Fotografie

Fotografie

Reklama