Person of Interest (Lovci zločinců)
95/100 - 160×

Person of Interest(Lovci zločinců)

Společensko-kritický seriál od Jonathana Nolana (Temný rytíř), který odráží, stejně jako například Homeland, důsledky jedenáctého září. Především se ale zaměřuje na problematiku vládního sledování, a to očima akčního a špionážního thrilleru.

USA | 2011 | Ukončeno
vysílání
5 sezón | CBS | 42 minut
žánr
Akční, Sci-fi, Thriller
hrají
Michael Emerson (Harold Finch), Amy Acker (Samantha Groves (Root)), Sarah Shahi (Sam Shaw), Taraji P. Henson (Joss Carter),

Lionel Fusco

Lionel Fusco

Lionel Fusco je policista (později detektiv), který se za pomoci Johhna Reese a Harolda Finche postupně mění ze zkaženého poldy na kladnou postavu.

Sezóny 4
2011 - 2015

Thumbnail Play icon
Lionel Fusco je zkažený polda. Již před lety se přidal k policistům (sdružených ve skupině zvané „Spolek“), kteří se namočili do hodně špinavých věcí a od té doby s nimi drží, až do doby, kdy se na scéně objevuje John Reese. Ten se jeho „přátel“ zbavuje a Fusca si nechává jako krysu, jak u spolku, tak na policejním okrsku. Kromě toho John v Lionelovi vidí potenciál dobrého poldy, který není zas až tak špatný, který není vrahem. A nakonec se ukáže, že Reese má pravdu a z Fusca se stává další člen týmu. Díky této získané důvěře dostaává Harold Finch Lionela Fusca na oddělení vražd jako detektiva, aby tak zajistil celému projektu lepší krytí.

Foto: CBS

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Marcus Flavius

Na začátku jsem ho nemusel, ale stal se z něj velkej sympaťák

31.3.2014 | 22:18:15

Konec se blíží

Co nás čeká ve finále?


Poslední záběr

POI Noir, The final scene shot of #personofinte­rest #thend

Fotka zveřejněná uživatelem Chris Fisher (@widgetfactoryco), <time style=" font-family:Arial,sans-serif; font-size:14px; line-height:17px;" datetime=„2016–06–17T16:46:29+0­0:00“>Čen 17, 2016 v 9:46 PDT</time>


Trailer: Sbohem

Thumbnail Play icon

Hlasujte: Kdo (ne)přežije finále?

Kdo zemře během finále seriálu?

46%
26%
13%
8%
8%
197 hlasů

Podělte se o své tipy!

Reklama

Nolanův nový seriál

Jonathan Nolan chystá nový seriál

Jonathan Nolan chystá nový seriál

Jonathan Nolan chystá ve spolupráci s J.J. Abramsem nový sci-fi seriál s názvem Westworld. Více se o jeho novém projektu pro HBO dočtete uvnitř článku.

Fotografie

Fotografie

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama