Predator
93/100 - 21×

Predator

Mimozemský lovec, který pravidelně přilétá na Zemi pro svoji kořist, a to ať už na Zemi, nebo světy jiné. Každý, kdo se s tímto lovcem setká, tak má pouze dvě možnosti. Buď se stane lovnou zvěří, nebo sám bude predátorem.

USA | 1987 | Vysílá se
vysílání
5 sezón | | 120 minut
hrají
Olivia Munn (Casey Bracket), Boyd Holbrook (Quinn McKenna), Yvonne Strahovski (Emily McKenna), Arnold Schwarzenegger (Dutch), Carl Weathers (Al Dillon), Bill Paxton (Jerry Lambert), Laurence Fishburne (Roland Noland), Mahershala Ali (Mombasa), Thomas Jane (Baxley), Sterling K. Brown (Traeger), Jacob Tremblay (Rory McKenna), Trevante Rhodes (Nebraska Williams), Keegan-Michael Key (Coyle), Augusto Aguilera (Nettles)

Quinn McKenna

Quinn McKenna

Sniper americké armády, který při akci přišel o celý svůj tým a spolu s novými spolubojovníky se musí postavit Predátorovi.

Sezóny 1
2018 -

Při jedné z akcí v terénu přišel McKenna o svůj tým, který mu zabil Predátor. Rychle poslal část Predátorovy ukořistěné zbroje do svého domu, kde zásilku otevřel jeho syn Rory. McKenna byl posléze zajat armádou a vsazen do vězeňského autobusu. Odtud se dostal do objektu projektu Hvězdář, kde se střetl se svým dřívějším nepřítelem. Následně zachránil svého syna a po sérii bojů s Yautjou i lidskými nepřáteli se v džungli ve finálním střetu nejvíce zasloužil o porážku evolučně vylepšeného Predátora. Nakonec se přihlásil jako dobrovolník, který by měl nosit kostým Zabijáka Predátorů.

Boyd Holbrook jako Quinn McKenna. Foto: 20th Century FOX

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Bane

Rádoby drsňák

24.9.2018 | 21:33:39
Kothy

Hlavni vojak.

19.9.2018 | 17:27:55

Aktuální film

Predátor: Kořist

Originální název: Prey
Premiéra: 5. srpna 2022 (Hulu & Disney+)
Režie: Dan Trachtenberg
Scénář: Patrick Aison & Dan Trachtenberg
Hudba: Sarah Schachner
Hrají: Amber Midthunder (Naru), Mike Paterson (Big Beard), Nelson Leis (Waxed Mustache), Julian Black Antelope (Kehetu), Dane DiLiegro (Predátor) 

Postavy - Predátor: Evoluce

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Nejoblíbenější filmy

Yautja

Yautja - Kdo jsou?

Yautja - Kdo jsou?

Predátoři aneb Yaujta, jak se sami nazývají, jsou nebezpečnou mimozemskou civilizací, která v sobě snoubí starobylý, téměř samurajský kodex boje a vyspělou moderní technologii. Jak vypadají, jak spolu komunikují, jaká je jejich společnost? Více v tomto přehledu.

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama