Pretty Little Liars (Prolhané krásky) S05E25: Welcome to the Dollhouse

S05E25: Welcome to the Dollhouse

S05E25: Welcome to the Dollhouse

-A si vždy s Ariou, Emily, Hannou a Spencer zahrávala, ale nyní pro holky „mají“ nachystanou jednu z největších her vůbec. Když na povrch vyplouvají šokující tajemství a odhalí se jedna z největších nápověd k tomu, kdo je -A, můžou Lhářky toto rAnde přežít?

cz sk
24.3.2015
2 650 000
43 minut

Režie: Ron Lagomarsino
Scénář: I. Marlene King

Trailer k dvacáté páté epizodě:

Thumbnail Play icon


Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
JeremyFall

Tak to byla teda dobrá ptákovina. Pěkně uhozené finále a big reveal bylo možná tak big shit. Hodně me to zklamalo. Navíc předpokládám, že 6 série bude už úplně něco jiného, když se do toho najednou zapojilo tolik lidi. Finále minulý rok mě teda nadchlo víc.

25.3.2015 | 21:21:01
Katara

Nesnáším otevřené konce!! Slíbili jste to!! „Velké odhalení“ jste říkali a nic z toho. Díl byl možná super psycho, ale jsem si jistá, že jste naštvali 99,9% fanoušků, co se odhalení Big A týče…

25.3.2015 | 17:37:03
Andie24

Jsem strašně zklamaná. Ale s tím jsem asi počítala, protože když je před něčím takové bum, tak to vždycky zklame. Jak tady už pár lidí psalo, tak jsme nečekali, že nám vyloženě ukážou A, ale proč to do prdele tak podávali ? Vždyť jsme se dozvěděli velké hovno :D A prý, že nás to srazí na kolena a budeme fakt překvapení. No wow jsem opravdu překvapená, že A je asi nějaký Charles totální šulin a všechno se o něm budeme dozvídat v 6 sérii. Opravdu tleskám. Proč dělají takové bum ? Fakt jsem se těšila, že se něco dozvím, ale akorát jsem strašně zklamaná. Samozřejmě počítají s tím, že ať nás naštvou jakkoliv, tak prostě se na to budeme dívat dál. A to samozřejmě ještě vůbec nic neznamená.. Nakonec to bude nějaká z lhářek, aby něčím šokovali. Sice řekli, že když „ukážou“, že je to někdo jiný, tak lhářky jsou z toho venku, ale kdo by jim mohl cokoliv věřit, když kecají ve všem!!

25.3.2015 | 14:28:01
SaDiablo

Jsem ráda, že Mona žije. Líbilo se mi zapojení Hastingsových a že se Tanner konečně vzpamatovala. Jinak by to mohl být někdo, koho známe, ne nějaký Charles, o kterém se ví ho*. A to je Spencer nějaká vědma, že se jí o tom jméně zdálo?

25.3.2015 | 13:27:11
fiškenzí

Minulá epizoda byla skvělá, takže jsem čekala, že finále fakt šokuje nebo cokoli, aby bylo ještě lepší a prostě „finále“. Nic takovýho se nekonalo. Jasně, dům pro panenky je fakt psycho, já bejt holkama, tak už mě vezou do Radley :D Big -A reveal mě naprosto nas*al, žádnej Big -A reveal se totiž nekonal (ano, dalo se čekat, že si někdo nestoupne před kameru a řekne „Já jsem Big -A“, nejsem naivní, ale mohli ho už fakt ukázat, protože kdo je SAKRA Charles???). Nemůžu si pomoct, ale jsem fakt zklamaná, a to hodně. Celkově je ten díl jako samostatná jednotka dobrej, ale to, co tomu předcházelo, ho najednou tak nějak sráží. Místo odpovědí máme jen otázky. Místo splněných slibů máme další otázky. Sice jsem si díky dnešku utvořila jistou teorii, ale pochybuju, že bych se mohla byť jen přiblížit, protože to v tom seriálu ještě stokrát překroutí a nakonec udělaj Big -A z toho zpívajícího papouška. P.S. Někdo řekl, že pokud uvidíme v seriálu mrtvolu, jak je mrtvá, tak taky zůstane mrtvá. :D Tak to už taky neplatí. Aneb jak v tom udělat fanouškům co největší bordel!

25.3.2015 | 10:51:51
DixiePixie

No tak ten big Reveal se nekonal. Jako zase nějaký náznak, trochu víc než jindy, ale i tak nic moc. Žádná bomba to teda nebyla. Ale díl byl dobrý, pěkný psycho. Já být holkama, tak už jsem se totálně složila.

25.3.2015 | 9:54:21
Tondo001

Tak nakoniec teda vzali dvojičkovskú mystériu z kníh a prehodili ju na inú osobu. Už ani neviem, či to bolo očakávateľné, alebo nie. :D Ale epizóda ako celok nenudila, bolo to naozaj pošahané, návrat ***y som predpovedal. Ako niekto spomínal, zase máme len viac otázok ako menej, ale na finále to bolo dosť dobré. A samozrejme zase nechýbali plesové šaty. :D

25.3.2015 | 8:57:07
LucklessMike

Začíná to být pěkně uhozený. :D

25.3.2015 | 8:53:15
makishek

po finále mám zas víc otázek než odpovědí, klasika :D

redaktor
25.3.2015 | 8:24:19
2

Pretty Little Liars (Prolhané krásky)
87/100 - 462×

Pretty Little Liars(Prolhané krásky)

Čtyři nejlepší kamarádky odkrývají pravdu o smrti jedné z nich, zatímco někdo odhaluje jejich největší tajemství.

USA | 2010 | Ukončeno
vysílání
7 sezón | Freeform, ABC Family | 42 minut
žánr
Drama, Mysteriózní, Rodinný
hrají
Troian Bellisario (Spencer Hastings), Shay Mitchell (Emily Fields), Ashley Benson (Hanna Marin), Lucy Hale (Aria Montgomery), Sasha Pieterse (Alison DiLaurentis), Tyler Blackburn (Caleb Rivers), Ian Harding (Ezra Fitz), Keegan Allen (Toby Cavanaugh), Lindsey Shaw (Paige McCullers), Janel Parrish (Mona Vanderwaal)

Stav překladu

Epizoda S07E20: 'Til Death Do Us Part

cz100%
DOKONČENO

České titulky překládá @channina a Veruuuu.

Reklama

Narozeniny herců

Reklama

Partneři

Pretty Little Liars