Pretty Little Liars (Prolhané krásky) Sofia Carson si zahraje jednu z hlavních postav v The Perfectionists

Sofia Carson si zahraje jednu z hlavních postav v The Perfectionists

Sofia Carson si zahraje jednu z hlavních postav v The Perfectionists

Kromě Alison a Mony by se v chystaném spin-offu mělo objevit ještě dalších šest hlavních postav, jejichž jména a popisy najdete uvnitř. Jednu z nich si zahraje mladá herečka Sofia Carson.

8 0
4.2.2018

První novou tváří chystaného spin-offu je herečka Sofia Carson (Descendants), která ztvární Avu Jalali. Ava je popisována jako stylová dívka s vekou osobností a doufá, že bude jednou úspěšná návrhářka. Svou brilantní mysl využívá k blogování a kódování. Jen se jí neptejte, proč její rodiče nedávno opustili zemi – je to její velké tajemství.

Popisy dalších postavy, která zatím nebyly obsazeny: 

Caitlin Martell-Lewisová – chytrá a hezká dcera dvou matek, z nichž jedna je senátorkou Spojených států. Ráda by šla v politických stopách své matky, pokud ji do té doby nezničí její tajemství.

Dylan Wright – výborný cellista, který se snaží využít svou vášeň k hudbě, aby se dostal pryč ze svého rodného města. Dylan miluje muziku skoro stejně jako svého přítele Andrewa.

Andrew – Dylanův přítel, který je hluboce oddaný studiu architektury. Zbytek svého volného času tráví s Dylanem.

Nolan Hotchkiss – rozený vůdce a dědic rodinného podniku. Využívá a manipuluje se svými přáteli a rodinou, aby si udržel obraz zlatého chlapce. Nemá rád lidi s autoritou, slovo „ne“ a prohry.

Jeremy Beckett – pohledný Brit s vypracovaným tělem, je popisován jako okouzlující a vtipný. Také je inteligentním vědcem pracujícím pro Hotchkiss Industries.

Zdroj: TVLine

První informace o chystaném spin-offu

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Stav překladu

Epizoda S07E20: 'Til Death Do Us Part

cz100%
DOKONČENO

České titulky překládá @channina a Veruuuu.

Reklama

Narozeniny herců

Reklama

Partneři

Pretty Little Liars