Pretty Little Liars (Prolhané krásky)
87/100 - 471×

Pretty Little Liars(Prolhané krásky)

Čtyři nejlepší kamarádky odkrývají pravdu o smrti jedné z nich, zatímco někdo odhaluje jejich největší tajemství.

USA | 2010 | Ukončeno
vysílání
7 sezón | Freeform, ABC Family | 42 minut
žánr
Drama, Mysteriózní, Rodinný
hrají
Troian Bellisario (Spencer Hastings), Shay Mitchell (Emily Fields), Ashley Benson (Hanna Marin), Lucy Hale (Aria Montgomery), Sasha Pieterse (Alison DiLaurentis), Tyler Blackburn (Caleb Rivers), Ian Harding (Ezra Fitz), Keegan Allen (Toby Cavanaugh), Lindsey Shaw (Paige McCullers), Janel Parrish (Mona Vanderwaal)

Sofia Carson si zahraje jednu z hlavních postav v The Perfectionists

Sofia Carson si zahraje jednu z hlavních postav v The Perfectionists

Kromě Alison a Mony by se v chystaném spin-offu mělo objevit ještě dalších šest hlavních postav, jejichž jména a popisy najdete uvnitř. Jednu z nich si zahraje mladá herečka Sofia Carson.

8 0
4.2.2018

První novou tváří chystaného spin-offu je herečka Sofia Carson (Descendants), která ztvární Avu Jalali. Ava je popisována jako stylová dívka s vekou osobností a doufá, že bude jednou úspěšná návrhářka. Svou brilantní mysl využívá k blogování a kódování. Jen se jí neptejte, proč její rodiče nedávno opustili zemi – je to její velké tajemství.

Popisy dalších postavy, která zatím nebyly obsazeny: 

Caitlin Martell-Lewisová – chytrá a hezká dcera dvou matek, z nichž jedna je senátorkou Spojených států. Ráda by šla v politických stopách své matky, pokud ji do té doby nezničí její tajemství.

Dylan Wright – výborný cellista, který se snaží využít svou vášeň k hudbě, aby se dostal pryč ze svého rodného města. Dylan miluje muziku skoro stejně jako svého přítele Andrewa.

Andrew – Dylanův přítel, který je hluboce oddaný studiu architektury. Zbytek svého volného času tráví s Dylanem.

Nolan Hotchkiss – rozený vůdce a dědic rodinného podniku. Využívá a manipuluje se svými přáteli a rodinou, aby si udržel obraz zlatého chlapce. Nemá rád lidi s autoritou, slovo „ne“ a prohry.

Jeremy Beckett – pohledný Brit s vypracovaným tělem, je popisován jako okouzlující a vtipný. Také je inteligentním vědcem pracujícím pro Hotchkiss Industries.

Zdroj: TVLine

První informace o chystaném spin-offu

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Reklama

Narozeniny herců

Partneři

Pretty Little Liars

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama