Reign (Království)
89/100 - 173×

Reign(Království)

Seriál sledující osudy Mary, královny Skotů, která ve svých patnácti letech přijíždí na dvůr francouzského krále, aby si vzala korunního prince Francise. Jenže svazek není ještě stvrzen a podepsán; vše záleží na politice, náboženství a tajných spojenectvích, než na volbách vlastního srdce.

USA | 2013 | Ukončeno
vysílání
4 sezóny | CW | 40 minut
žánr
Drama, Historický, Romantický
hrají
Alan Van Sprang (Henry II.), Megan Follows (Catherine de Medici), Toby Regbo (Francis II.), Caitlin Stasey (Kenna de Poitiers), Anna Popplewell (Lola Narcisse), Adelaide Kane (Marie Stuartovna), Rossif Sutherland (Nostradamus), Torrance Coombs (Sebastian "Bash" de Poitiers), Sean Teale (Louis Condé), Craig Parker (Stéphane Narcisse), Celina Sinden (Greer Castleroy), Jonathan Keltz (Leith Bayard), Rachel Skarsten (Elizabeth I.)

S04E11: Dead of Night

S04E11: Dead of Night

MARY UDEŘÍ PROTI ELIZABETH. – Mary a Darnley mají šanci dobít Anglii se svým předloženým plánem. Elizabeth bojuje se svými city ke Gideonovi, když objeví katolíka, za kterého by se mohla provdat. Mezitím Catherinin syn Henri se pokouší získat Charlesův trůn s podporou Španělska a Narcisse.

sk
5.5.2017
690 000
41 minut

Scénář: Wendy Riss Gatsiounis a Drew Lindo

Režie: Deborah Chow

Foto: CW

Thumbnail Play icon


Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
divoka sarka

mockrat dekuji za vasi praci

14.5.2017 | 18:59:45
Drahu68

Darnley to má spočítané a já mu to přeji a snad to skončí narozením Jakuba a ne špalkem… ale zábava to je

11.5.2017 | 23:51:54
Klára Koki

Kde jdou sakra titulky pohněte si tohle promo se mi líbí ale už chci titulky prosím

8.5.2017 | 16:53:23
Nilly

Tenhle vývoj se mi moc líbí, rozhodně to vypadá zajímavě a doufám, že se ještě dočkáme Darnleyho smrti, protože to k ní směřuje. :D Co se týče Anglie, tak tam je to samý pořád dokola a žádná změna. Všichni víme, že se Elizabeth nevdá, takže si tuhle komedii můžou odpustit. Navíc arcvivévoda Ferdinand byl v té době ve skutečnosti už ženatý, takže ti dva rozhodně nebudou tvořit šťastný párek :D

8.5.2017 | 14:31:05
KENIVE

Bezva, tak se nám ty politické šachy pěkně rozehrály – Mary proti Darnleymu, Henry proti Charlesovi, Catherine proti Narcissovi… Když pominu dění v Anglii (stokrát omílaná historka Elizabeth řeší dilema milenec versus katolický manžel), tak za mě je to pěkných 100 :-)

@Nilly Taky netoužím vidět Mary s hlavou na špalku:-(

6.5.2017 | 12:17:29

První upoutávka na čtvrtou řadu

Thumbnail Play icon

Reklama

Představitelka Mary hovoří o finálové sérii

Rozhovor s Adelaide Kane o finálové řadě

Rozhovor s Adelaide Kane o finálové řadě

Představitelka skotské královny Marie Stuartovny prozradila fanouškům seriálu několik informací týkajících se nadcházející čtvrté řady. Předem tedy upozorňujeme, že článek obsahuje spoilery.

Momentka

Momentka

Narozeniny herců

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama